Licensed to A Friend Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 4/10/2019 10:23 AM
                       Farristown All Comers - 4/8/2019                        
                                   4/8/2019                                    
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 North Laurel Middle School  'A'                    12:46.03   10   
     1) Collins, Rehiannian 8           2) Armantrout, Rebekah 7          
     3) Hammons, Charity 7              4) Mills, Eliza 8                 
       3:18.768 (3:18.768)        6:40.970 (3:22.202)        9:54.049 (3:13.079)
      12:46.023 (2:51.974)
  2 Foley Middle School  'A'                           12:55.46    8   
     1) Wilson, Jordan 7                2) Himes, Maria 6                 
     3) Roberts, Sara 8                 4) Spencer, Abigail 6             
       3:06.633 (3:06.633)        6:34.521 (3:27.888)        9:55.145 (3:20.624)
      12:55.454 (3:00.309)
  3 Madison Middle School  'A'                         13:38.12    6   
     1) Burton, Lauren 6                2) Gugel, Jamie 6                 
     3) Colliflower, Abigail 6          4) McMahan, Chloe 6               
       3:39.491 (3:39.491)        6:53.819 (3:14.328)       10:32.554 (3:38.735)
      13:38.114 (3:05.560)
  4 Caudill Middle School  'A'                         14:10.56    5   
     1) Snow, Brooke 6                  2) Cornelius, Sydney Kate 5       
     3) Haygood, Kimberly 8             4) Elliott, Makenzy 6             
       3:46.736 (3:46.736)        7:21.664 (3:34.928)       10:40.164 (3:18.500)
      14:10.555 (3:30.391)
  5 Farristown Middle School  'A'                      15:33.30    4   
     1) Young, Malina 6                 2) Daugherty, Sophia 6            
     3) Parther, Abby 6                 4) Hays, Olivia 8                 
       4:01.867 (4:01.867)        7:45.764 (3:43.897)       11:37.178 (3:51.414)
      15:33.296 (3:56.118)
 
Event 2  Boys 4x800 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Lee County Middle School  'A'                      10:58.66   10   
     1) Noe, Dylan 6                    2) Shelton, Landyn 6              
     3) Shuler, Ethan --                4) Fox, Jack 8                    
       2:58.187 (2:58.187)        6:06.116 (3:07.929)        8:36.984 (2:30.868)
      10:58.654 (2:21.670)
  2 Caudill Middle School  'A'                         11:08.25    8   
     1) Sundys, Nicholas 7              2) Richardson, William 5          
     3) Lamb, Carter 7                  4) Sizemore, Carter 8             
       2:44.214 (2:44.214)        5:40.608 (2:56.394)        8:35.763 (2:55.155)
      11:08.247 (2:32.484)
  3 North Laurel Middle School  'A'                    11:28.29    6   
     1) Harris, Xander 6                2) Wagers, Chase 6                
     3) Nantz, Colton 7                 4) Mills, Collier 6               
       2:33.614 (2:33.614)        5:32.499 (2:58.885)        8:25.771 (2:53.272)
      11:28.288 (3:02.517)
  4 Madison Middle School  'A'                         12:17.54    5   
     1) Higginbotham, Landon 8          2) Jasinski, Alex 7               
     3) Moulton, Ethan 7                4) Johnson, Andre 8               
       2:50.418 (2:50.418)        6:07.890 (3:17.472)        9:27.050 (3:19.160)
      12:17.535 (2:50.485)
  5 Caudill Middle School  'B'                        x12:28.09  
     1) Radcliff, Connor 6              2) Kipelio, Michael 6             
     3) Kipelio, Mark 6                 4) Masters, Drew 6                
       2:56.204 (2:56.204)        6:03.326 (3:07.122)        9:19.794 (3:16.468)
      12:28.084 (3:08.290)
  6 Farristown Middle School  'A'                      13:28.64    4   
     1) Maynard, Dillion 6              2) Lanter, A.J. 7                 
     3) Prather, Blain 8                4) Kooistra, Cade 6               
       3:49.235 (3:49.235)        7:08.820 (3:19.585)       10:30.049 (3:21.229)
      13:28.637 (2:58.588)
 
Event 3  Girls 100 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Reynolds, Amilya           7 Madison Midd             20.07   2  10   
  2 Lovins, Chesney            8 Berea Commun             20.09   3   8   
  3 McMahan, Libby             8 Madison Midd             20.36   1   6   
  4 Long, Tianna               6 Caudill Midd             20.73   2   5   
  5 Beard, Abbigail            8 Berea Commun             21.31   3   4   
  6 Huguely, Ananiah           7 Caudill Midd             21.71   1   3   
  7 Fulgham, Ella              8 Farristown M             21.79   1   2   
  8 Rehg, Brianna              7 Berea Commun            x22.63   1 
  9 Collins, Rehiannian        8 North Laurel             23.50   3   1   
 10 Herbst, Kaci               5 Madison Midd            x23.75   3 
 11 Groce, Rachel              7 Caudill Midd            x24.06   1 
 12 St. Onge, Cadence          7 Foley Middle             25.59   2 
 13 Jarvis, Katie              8 North Laurel             26.66   2 
 14 Edwards, Emma              7 Foley Middle             27.58   2 
 15 Parther, Abby              6 Farristown M             28.51   3 
 
Event 4  Boys 100 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Combs, Landon              8 Foley Middle             17.33   1  10   
  2 Roden, Dylan               7 Madison Midd             19.78   2   8   
  3 Daugherty, Luke            8 Farristown M             20.09   2   6   
  4 Ballard, Gino              7 Foley Middle             20.47   1   5   
  5 Dandaneau, Tristan         7 Caudill Midd             20.52   1   4   
  6 Swanson, Jake              7 Caudill Midd             20.58   2   3   
  7 Wenger, Alexander          7 Caudill Midd            x20.62   2 
  8 Prather, Blain             8 Farristown M             20.88   5   2   
  9 Bryner, Jordan             7 Caudill Midd            x21.04   1 
 10 Pendleton, Michael         8 Lee County M             21.10   3   1   
 11 Todd, RJ                   7 Lake Cumberl             21.14   3 
 12 Hammitt, Grayson           7 Caudill Midd            x22.00   2 
 13 Stevenson, Lance          11 Estill Count             22.02   4 
 14 Griffin, Scott             8 Lee County M             22.14   4 
 15 Thomason, grayson          8 Berea Commun             22.68   1 
 16 Lanter, A.J.               7 Farristown M            x23.53   5 
 17 Phillips, Nathan           8 Lee County M            x24.20   4 
 18 Aguado, Jalem              6 Madison Midd             24.45   3 
 19 Francis, Isaiah            6 Madison Midd            x24.52   3 
 20 Mills, Lee                12 Estill Count             25.30   4 
 
Event 5  Girls 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 McDowell, Emma             6 Caudill Midd             14.00   5  10   
  2 Reinhardt, Dani            7 Madison Midd             14.28   1   8   
  3 Hoskins, Gracie            6 South Laurel             14.35  10   6   
  4 Lloyd, Kally               8 Foley Middle             14.46   2   5   
  5 Sandlin, Brooklynn         5 East Perry E             14.86   1   4   
  6 Carter, Eden               7 Caudill Midd             14.87   9   3   
  7 Seals, Anna                8 Farristown M             14.98   2   2   
  8 Whittemore, Riche          7 Berea Commun             15.04   5   1   
  9 White, Sarah               7 Caudill Midd            x15.05   9 
 10 Burke, Rachel              8 Farristown M             15.17   2 
 11 Bruck, Daneisha            6 Madison Midd             15.18   7 
 12 Richardson, Regan          6 Foley Middle             15.20   7 
 13 Blevins, Molly             8 Farristown M            x15.49   2 
 14 Thompson, Destiny          7 Lee County M             15.58  10 
 15 Denny, Johnna              7 Caudill Midd            x15.62   4 
 16 Hechemy, Carlie            6 Foley Middle            x15.64   8 
 17 Helton, Chloe              8 Lynn Camp Mi             15.73   1 
 18 Edwards, Emma              7 Foley Middle            x15.74  10 
 19 Leffler, Kadence           6 Madison Midd            x15.76   8 
 20 Angel, Haley              12 Estill Count             15.82   9 
 21 Mullins, Cate              8 Caudill Midd            x15.96   1 
 22 Moore, Syecret             6 Madison Midd            x15.99   6 
 23 Winebarger, Anna           6 Caudill Midd            x16.01   6 
 24 McKune, Ava                6 Caudill Midd            x16.02   5 
 25 Mosely, Maelyn             8 Caudill Midd            x16.04   1 
 26 Willis, Avyn               7 Caudill Midd            x16.18   4 
 27 Pianalto, Carissa          7 Madison Midd            x16.20   4 
 28 Patton, Faith              7 Farristown M            x16.26   4 
 29 Walach, Julie              5 Madison Midd            x16.28   7 
 30 Puckett, Chiara            8 Madison Midd            x16.31   2 
 31 Haygood, Kimberly          8 Caudill Midd            x16.33   6 
 32 Kurz, Reagan               6 Caudill Midd            x16.38   6 
 33 Lamb, Shelby               5 Caudill Midd            x16.38   7 
 34 Muncie, Alyssa            12 Estill Count             16.40   9 
 35 Ross, Julien               6 Madison Midd            x16.43   5 
 36 Beal, Taryan              12 Estill Count            x16.46   6 
 37 Daugherty, Raigan          6 Madison Midd            x16.47   8 
 38 Parker, Ashanti            8 North Laurel             16.50   2 
 39 Jones, Kenzie              7 Caudill Midd            x16.53   4 
 40 Vires, Alexis              8 South Laurel             16.59  10 
 41 Jackson, Jocelyn           7 South Laurel            x16.61  10 
 42 Hudson, Lauren             6 Madison Midd            x16.64   7 
 43 Dotson, Brooklyn           8 Madison Midd            x16.64   2 
 44 Young, Seirra              5 Farristown M            x16.68   5 
 45 Makinen, Lily              6 Madison Midd            x16.74   9 
 46 Caudill, Isabella          6 Lee County M             16.90  11 
 47 Abrams, Kelsey             6 Caudill Midd            x16.97   5 
 48 Tapscott, Hannah           6 South Laurel            x17.04  10 
 49 Bingham, Aleya            12 Estill Count            x17.12   6 
 50 Cooper, Madison            6 Madison Midd            x17.14   8 
 51 Taylor, Sia                7 Lake Cumberl             17.14   1 
 52 Bays, Callie               6 Lynn Camp Mi             17.15   1 
 53 Gonzalez, Maria            6 Madison Midd            x17.17   8 
 54 Hembree, Payton            6 Madison Midd            x17.31   7 
 55 Tevis, Sydney              7 Caudill Midd            x17.39   3 
 56 Thacker, Miranda           7 Berea Commun             17.84   4 
 57 Mounce, Alyssa             7 South Laurel            x17.87  10 
 58 Felty, Lily                7 Caudill Midd            x17.90   3 
 59 Williams, Mackenzie        8 North Laurel             17.96   3 
 60 Miller, Jacelyne           6 Farristown M            x17.98   5 
 61 Goosey, Madison           12 Estill Count            x18.44   9 
 62 Kittoe, Haleigh            6 Foley Middle            x18.47   9 
 63 Fugate, Carolyn            6 South Laurel            x18.49  10 
 64 Hooper, Seiil              6 Caudill Midd            x18.50   5 
 65 Stamper, Julyanna          7 Madison Midd            x18.60   3 
 66 Barber, Madison            6 Caudill Midd            x18.75   6 
 67 Thomas, Alexis             8 North Laurel            x18.76   3 
 68 Smith, Kenzie              8 Madison Midd            x18.90   2 
 69 Reece, Brooklyn            5 Caudill Midd            x19.05   9 
 70 Perch, Kyra                7 Foley Middle            x19.20   4 
 71 Wagers, Carmen             8 North Laurel            x19.28   3 
 72 Firmature, Malina          6 Madison Midd            x19.48   7 
 73 Clark, Lilly               6 Foley Middle            x19.51   6 
 74 Chadwell, Chloe            6 North Laurel            x20.64   8 
 
Event 6  Boys 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Moren, Patrick             8 Caudill Midd             12.11   1  10   
  2 Willoughby, Brenton        8 South Laurel             12.27   7   8   
  3 Bryant, Daniel             8 South Laurel             12.82   7   6   
  4 Speller, Reece             8 Caudill Midd             13.18   1   5   
  5 Johnson, Devon             8 North Laurel             13.27   2   4   
  6 Agosto, Ian                7 Lynn Camp Mi             13.42   5   3   
  7 Warren, Tucker             7 North Laurel             13.52   3   2   
  8 Wilson, Trenton            8 Berea Commun             13.57   4   1   
  9 Woolery, Hayden           12 Estill Count             13.75   6 
 10 Lemmer, Ru                 8 Farristown M             13.82   1 
 11 Johnson, John Ray         11 Estill Count             13.83   6 
 12 Rodriguez, Juan            8 Farristown M             13.90   1 
 13 Asher, Luke                6 Caudill Midd            x13.95   2 
 14 Lovins, Chase              8 Berea Commun             14.09   5 
 15 Robinson, Luke             8 North Laurel            x14.20   4 
 16 Hurley, Andrew             7 South Laurel            x14.26   6 
 17 Swanson, Jake              7 Caudill Midd            x14.26   2 
 18 Robertson, Jeremiah        8 Foley Middle             14.47   1 
 19 Roden, Dylan               7 Madison Midd             14.54   1 
 20 Robinson, Cole             8 North Laurel            x14.56   2 
 21 Mullins, Lucas             7 Farristown M            x14.64   4 
 22 Sommers, Grant             8 Caudill Midd            x14.65   4 
 23 Castle, George             8 South Laurel            x14.66   6 
 24 Mullins, Daniel            7 Caudill Midd            x14.76   4  14.755
 25 Mullins, Karter            8 Foley Middle             14.76   3  14.759
 26 Todd, Trenton              8 Foley Middle            x14.90   5 
 27 Hoskins, Brady             6 Madison Midd             15.11   4 
 28 Boucher, Jerry             8 Foley Middle            x15.13   1 
 29 Waller, Egypt              8 Madison Midd            x15.28   3 
 30 Rhodes, Rylan              7 Caudill Midd            x15.41   4 
 31 Debruce, Davionne          5 Madison Midd            x15.43   3 
 32 Hariston, Jeffrey          5 Caudill Midd            x15.54   2 
 33 Cook, Dakota               8 Lee County M             15.86   5 
 34 Ashford, William           7 Caudill Midd            x15.90   5 
 35 Brewer, Liam               5 Berea Commun            x15.96   4 
 36 Bryner, Luke               5 Caudill Midd            x16.04   3 
 37 Campbell, Kenny            5 Caudill Midd            x16.24   2 
 38 Brittle, Broderick         6 Lake Cumberl             16.35   2 
 39 Flores, Ayden              7 Foley Middle            x16.36   3 
 40 Waller, Clayton            8 Foley Middle            x16.54   7 
 41 Stevenson, Lance          11 Estill Count            x16.55   5 
 42 Mills, Lee                12 Estill Count            x17.02   5 
 43 McTeer, John              12 Estill Count            x17.50   5 
 44 Duff, Aren                 6 Madison Midd            x17.60   1 
 45 Browning, Hayden           7 Foley Middle            x17.61   3 
 46 Calloway, Chandler         6 North Laurel            x17.80   2 
 47 Kipelio, Mark              6 Caudill Midd            x18.17   6 
 48 Hogan, Austin              6 Lee County M             21.25   6 
 49 Mckinney, Hayden           6 Foley Middle            x24.24   3 
 50 Olson, Kalib               6 Lee County M            x24.93   6 
 51 Lyons, Charles             7 Lee County M            x27.51   6 
 
Event 7  Girls 4x200 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Madison Middle School  'A'                          2:08.44   10   
     1) McMahan, Libby 8                2) Fain, Alycia 8                 
     3) Reinhardt, Mari 7               4) Reinhardt, Dani 7              
  2 Caudill Middle School  'A'                          2:13.20    8   
     1) Mullins, Cate 8                 2) McKune, Ava 6                  
     3) Willis, Avyn 7                  4) McDowell, Emma 6               
  3 Farristown Middle School  'A'                       2:15.06    6   
     1) Patton, Faith 7                 2) Fulgham, Ella 8                
     3) McAffee, Addison 7              4) Seals, Anna 8                  
  4 South Laurel Middle School  'A'                     2:17.14    5   
     1) Jackson, Jocelyn 7              2) Fee, Kate 6                    
     3) Mounce, Alyssa 7                4) Hoskins, Gracie 6              
  5 Caudill Middle School  'B'                         x2:17.90  
     1) Jones, Kenzie 7                 2) Denny, Johnna 7                
     3) Horn, Angel 7                   4) Mosely, Maelyn 8               
  6 Foley Middle School  'A'                            2:24.03    4   
     1) Richardson, Regan 6             2) Hechemy, Carlie 6              
     3) Todd, Hadlee 8                  4) Short, Madison 6               
  7 North Laurel Middle School  'A'                     2:30.25    3   
     1) Wagers, Carmen 8                2) Williams, Mackenzie 8          
     3) Miller, Serenity 8              4) Hammons, Chelsey 8             
 
Event 8  Boys 4x200 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 South Laurel Middle School  'A'                     1:48.00   1  10   
     1) Campbell, Lucas 7               2) Steele, Jeremy 8               
     3) Bryant, Daniel 8                4) Willoughby, Brenton 8          
  2 Madison Middle School  'A'                          1:49.49   1   8   
     1) Deboard, Trace 8                2) Hurt, Trustin 8                
     3) Coffey, Nathan 8                4) Shannon, Martin 8              
  3 North Laurel Middle School  'A'                     1:52.36   1   6   
     1) Warren, Tucker 7                2) Johnson, Devon 8               
     3) Root, Jacolby 8                 4) Chappell, Jack 8               
  4 Berea Community Middle School  'A'                  1:59.41   1   5   
     1) Lovins, Chase 8                 2) Baker, Matt 8                  
     3) Rodgers, Landon 7               4) Wilson, Trenton 8              
  5 Farristown Middle School  'A'                       2:00.51   1   4   
     1) Nickel, Cameron 7               2) Blevins, Finley 6              
     3) Keener, Nolan 5                 4) Strong, Trent 8                
  6 Caudill Middle School  'A'                          2:02.39   2   3   
     1) Stewart, Wyatt 8                2) Bryner, Luke 5                 
     3) Farmer, Sam 6                   4) Turpin, Spencer 8              
  7 Foley Middle School  'A'                            2:02.90   1   2   
     1) Ballard, Gino 7                 2) Mullins, Karter 8              
     3) Robertson, Jeremiah 8           4) Smith, Zack 7                  
  8 Madison Middle School  'B'                         x2:14.96   1 
     1) Prather, Conner 8               2) Ruiz, Alexis 8                 
     3) Stuart, Eli 8                   4) Francis, Isaiah 6              
  9 Lee County Middle School  'A'                       2:18.48   2   1   
     1) Griffin, Scott 8                2) Shelton, Landyn 6              
     3) Pendleton, Michael 8            4) Evans, Kaleb 8                 
 10 Lee County Middle School  'B'                      x2:20.05   2 
     1) Noe, Dylan 6                    2) Head, Connor 8                 
     3) Phillips, Nathan 8              4) Combs, Nathan 8                
 
Event 9  Girls 1600 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Mills, Eliza               8 North Laurel           6:30.82   10   
  2 Burns, Katie               7 Farristown M           6:33.12    8   
  3 Gugel, Jamie               6 Madison Midd           7:04.04    6   
  4 Wilson, Jordan             7 Foley Middle           7:10.76    5   
  5 McMahan, Chloe             6 Madison Midd           7:15.17    4   
  6 Hammons, Charity           7 North Laurel           7:16.76    3   
  7 Himes, Maria               6 Foley Middle           7:37.33    2   
  8 Singleton, Isabella        8 Lake Cumberl           7:44.62    1   
  9 Elliott, Makenzy           6 Caudill Midd           8:47.56  
 10 Daugherty, Raigan          6 Madison Midd          x9:17.65  
 
Event 10  Boys 1600 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Tapscott, Jacob            8 South Laurel           5:22.02   10   
  2 Steele, Jeremy             8 South Laurel           5:23.89    8   
  3 Shuler, Ethan             -- Lee County M           5:36.29    6   
  4 Blanton, Brody             6 Lake Cumberl           5:36.32    5   
  5 Gullett, Will              6 Lake Cumberl           5:42.19    4   
  6 Liddle, Jacob              6 Lake Cumberl          x5:42.60  
  7 Lahamer, Amad              8 Farristown M           5:52.61    3   
  8 Harris, Xander             6 North Laurel           5:57.64    2   
  9 Sundys, Nicholas           7 Caudill Midd           6:00.90    1   
 10 Richardson, William        5 Caudill Midd           6:01.53  
 11 Kooistra, Cade             6 Farristown M           6:23.75  
 12 Lamb, Carter               7 Caudill Midd          x6:24.96  
 13 Domenghini, Dawson         6 Madison Midd           6:28.36  
 14 Thacker, Brayden           7 Berea Commun           6:29.28  
 15 Hanks, Landon              6 Madison Midd           6:33.17  
 16 Noe, Dylan                 6 Lee County M           6:48.24  
 17 Kipelio, Michael           6 Caudill Midd          x6:53.63  
 18 Jasinski, Alex             7 Madison Midd          x7:35.39  
 19 Kipelio, Mark              6 Caudill Midd          x8:04.20  
 20 Maynard, Dillion           6 Farristown M          x8:33.76  
 
Event 11  Girls 4x100 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Madison Middle School  'A'                            58.42   1  10   
     1) Fain, Alycia 8                  2) Reinhardt, Mari 7              
     3) McMahan, Libby 8                4) Reinhardt, Dani 7              
  2 Madison Middle School  'B'                         x1:02.57   1 
     1) Whitmore, Sophia 8              2) Reynolds, Amilya 7             
     3) Nicholson, Maddie 8             4) Stainback, Katelyn 8           
  3 Caudill Middle School  'A'                          1:04.38   1   8   
     1) Mullins, Cate 8                 2) McKune, Ava 6                  
     3) Willis, Avyn 7                  4) McDowell, Emma 6               
  4 Caudill Middle School  'B'                         x1:05.76   1 
     1) Jones, Kenzie 7                 2) Horn, Angel 7                  
     3) Abrams, Kelsey 6                4) Anderson, Adria 7              
  5 North Laurel Middle School  'A'                     1:07.01   1   6   
     1) Jarvis, Katie 8                 2) Jones, Faith 8                 
     3) Parker, Ashanti 8               4) Collins, Rehiannian 8          
  6 Foley Middle School  'A'                            1:07.15   2   5   
     1) Hechemy, Carlie 6               2) Edwards, Emma 7                
     3) St. Onge, Cadence 7             4) Richardson, Regan 6            
  7 South Laurel Middle School  'A'                     1:07.93   1   4   
     1) Vires, Alexis 8                 2) Fugate, Carolyn 6              
     3) Tapscott, Hannah 6              4) Fee, Kate 6                    
  8 Farristown Middle School  'A'                       1:09.52   1   3   
     1) Patton, Faith 7                 2) Witzel, Sydney 5               
     3) Boggs, Raina 7                  4) Young, Seirra 5                
  9 Estill County Middle School  'A'                    1:09.82   2   2   
     1) Goosey, Madison 12              2) Bingham, Aleya 12              
     3) Muncie, Alyssa 12               4) Angel, Haley 12                
 10 North Laurel Middle School  'B'                    x1:10.34   1 
     1) Wagers, Carmen 8                2) Williams, Mackenzie 8          
     3) Miller, Serenity 8              4) Hammons, Chelsey 8             
 11 Lee County Middle School  'A'                       1:16.30   2   1   
     1) Caldwell, Molly 8               2) Couch, Taylor 7                
     3) Caudill, Isabella 6             4) Thompson, Destiny 7            
 
Event 12  Boys 4x100 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 North Laurel Middle School  'A'                       52.93   1  10   
     1) Warren, Tucker 7                2) Robinson, Cole 8               
     3) Johnson, Devon 8                4) Chappell, Jack 8               
  2 Madison Middle School  'A'                            53.05   1   8   
     1) Deboard, Trace 8                2) Hurt, Trustin 8                
     3) Coffey, Nathan 8                4) Shannon, Martin 8              
  3 Caudill Middle School  'A'                            54.53   1   6   
     1) Hariston, Jeffrey 5             2) Cole, Adam 8                   
     3) Speller, Reece 8                4) Moren, Patrick 8               
  4 Farristown Middle School  'A'                         54.93   1   5   
     1) Keener, Nolan 5                 2) Blevins, Finley 6              
     3) Kelley, Braden 6                4) Hufford Moss, Gabe 8           
  5 Berea Community Middle School  'A'                    57.26   2   4   
     1) Lovins, Chase 8                 2) Baker, Matt 8                  
     3) Rodgers, Landon 7               4) Wilson, Trenton 8              
  6 Lee County Middle School  'B'                         58.42   1   3   
     1) Hogan, Austin 6                 2) Lyons, Charles 7               
     3) Olson, Kalib 6                  4) Head, Connor 8                 
  7 Farristown Middle School  'B'                        x58.48   2 
     1) Nickel, Cameron 7               2) Shackelford, Sebastian 7       
     3)                                 4) Lemmer, Ru 8                   
  8 Estill County Middle School  'A'                      59.50   2   2   
     1) Mills, Lee 12                   2) Johnson, John Ray 11           
     3) Woolery, Hayden 12              4) Stevenson, Lance 11            
  9 Foley Middle School  'A'                            1:01.63   1   1   
     1) Ballard, Gino 7                 2) Boucher, Jerry 8               
     3) Waller, Clayton 8               4) Robertson, Jeremiah 8          
 10 Lee County Middle School  'A'                      x1:05.26   1 
     1) Pendleton, Michael 8            2) Griffin, Scott 8               
     3) Combs, Nathan 8                 4) Evans, Kaleb 8                 
 11 South Laurel Middle School  'A'                     1:33.44   1 
     1) Campbell, Lucas 7               2) Hurley, Andrew 7               
     3) Castle, George 8                4) Tapscott, Jacob 8              
 
Event 13  Girls 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Hoskins, Gracie            6 South Laurel           1:08.96   1  10   
  2 Mills, Eliza               8 North Laurel           1:10.03   4   8   
  3 Neal, Kristen              3 Lake Cumberl           1:10.96   1   6   
  4 Lloyd, Kally               8 Foley Middle           1:11.65   5   5   
  5 Seals, Anna                8 Farristown M           1:13.91   4   4   
  6 Walach, Julie              5 Madison Midd           1:14.11   5   3   
  7 Blevins, Molly             8 Farristown M           1:14.33   4   2   
  8 Rudacille, Emerson         6 Madison Midd           1:17.23   2   1   
  9 Whittaker, Skylar          7 Caudill Midd           1:17.33   3 
 10 Burke, Rachel              8 Farristown M          x1:18.82   4 
 11 Jones, Faith               8 North Laurel           1:21.68   3 
 12 Short, Amber               8 Foley Middle           1:21.69   1 
 13 Lamb, Shelby               5 Caudill Midd           1:22.26   2 
 14 White, Sarah               7 Caudill Midd          x1:22.42   5 
 15 Winebarger, Anna           6 Caudill Midd          x1:22.94   5 
 16 Kurz, Reagan               6 Caudill Midd          x1:24.85   2 
 17 Bogie, Haley               6 Foley Middle          x1:25.10   1 
 18 Hudson, Lauren             6 Madison Midd          x1:25.62   2 
 19 Mounce, Alyssa             7 South Laurel           1:25.90   1 
 20 Pianalto, Carissa          7 Madison Midd          x1:26.07   5 
 21 Roberts, Sara              8 Foley Middle          x1:26.33   1 
 22 Armantrout, Rebekah        7 North Laurel          x1:26.89   3 
 23 Cornelius, Sydney Kate     5 Caudill Midd          x1:27.40   2 
 24 Mason, Maegan              8 Farristown M          x1:29.28   4 
 25 Kittoe, Haleigh            6 Foley Middle          x1:31.35   1 
 26 Hooper, Seiil              6 Caudill Midd          x1:31.63   2 
 27 Land, Cayley               8 Lee County M           1:31.73   3 
 28 Burton, Lauren             6 Madison Midd          x1:32.19   1 
 29 Hembree, Payton            6 Madison Midd          x1:32.63   5 
 30 Helton, Chloe              8 Lynn Camp Mi           1:32.78   5 
 31 Reece, Brooklyn            5 Caudill Midd          x1:34.48   4 
 32 Thomas, Alexis             8 North Laurel          x1:41.28   3 
 33 Chadwell, Chloe            6 North Laurel          x1:48.72   3 
 34 Daugherty, Sophia          6 Farristown M          x1:48.91   2 
 
Event 14  Boys 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Stewart, Wyatt             8 Caudill Midd             58.58   2  10   
  2 Bryant, Daniel             8 South Laurel             59.08   4   8   
  3 Chappell, Jack             8 North Laurel             59.64   5   6   
  4 Fox, Jack                  8 Lee County M           1:00.43   2   5   
  5 Steele, Jeremy             8 South Laurel           1:02.23   4   4   
  6 Jakubowski, Hayden         8 Foley Middle           1:02.48   4   3   
  7 Turpin, Spencer            8 Caudill Midd           1:03.55   1   2   
  8 Davidson, Avery            7 Foley Middle           1:05.45   1   1   
  9 Warren, Tucker             7 North Laurel           1:07.01   5 
 10 Higginbotham, Landon       8 Madison Midd           1:07.43   3 
 11 Ward, Ashton               8 Caudill Midd          x1:07.60   2 
 12 Powell, Nicholas           8 Caudill Midd          x1:07.71   2 
 13 Blevins, Finley            6 Farristown M           1:08.24   1 
 14 Jarnagin, Cayden           8 Caudill Midd          x1:08.25   2 
 15 O'Donley, Ian              8 Caudill Midd          x1:08.96   1 
 16 Root, Jacolby              8 North Laurel          x1:09.26   3 
 17 Asher, Luke                6 Caudill Midd          x1:10.27   1 
 18 Wickersham, Garrett        8 Farristown M           1:10.67   4 
 19 Combs, Nathan              8 Lee County M           1:13.76   4 
 20 Parker, Dakota             8 Farristown M          x1:13.95   4 
 21 Nantz, Colton              7 North Laurel          x1:15.71   4 
 22 Miller, Braeden            7 Caudill Midd          x1:17.26   2 
 23 Farmer, Sam                6 Caudill Midd          x1:17.41   1 
 24 Wagers, Chase              6 North Laurel          x1:18.84   3 
 25 Masters, Drew              6 Caudill Midd          x1:21.34   1 
 26 Huguely, Kyzai             6 Caudill Midd          x1:21.38   1 
 27 Mills, Collier             6 North Laurel          x1:21.53   4 
 28 Thompson, Alex             6 Farristown M          x1:27.35   2 
 29 Greer, Aidon               5 Madison Midd           1:31.64   3 
 30 Duff, Aren                 6 Madison Midd          x1:32.48   3 
 31 Case, Cademon              6 Farristown M          x1:35.71   2 
 32 Groves, Silas              6 Madison Midd          x1:37.24   3 
 33 Ryan, Conner               6 Farristown M          x1:46.70   3 
 -- Calloway, Chandler         6 North Laurel               DNF   3 
 
Event 15  Girls 300 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Lovins, Chesney            8 Berea Commun           1:01.18   1  10   
  2 Huguely, Ananiah           7 Caudill Midd           1:03.66   2   8   
  3 Long, Tianna               6 Caudill Midd           1:05.70   2   6   
  4 Edwards, Emma              7 Foley Middle           1:05.82   1   5   
  5 Jarvis, Katie              8 North Laurel           1:10.76   1   4   
  6 Rehg, Brianna              7 Berea Commun           1:12.75   1   3   
  7 Groce, Rachel              7 Caudill Midd          x1:14.73   2 
  8 Collins, Rehiannian        8 North Laurel           1:18.03   1   2   
 
Event 16  Boys 300 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Combs, Landon              8 Foley Middle             53.90   1  10   
  2 Roden, Dylan               7 Madison Midd             54.60   2   8   
  3 Ballard, Gino              7 Foley Middle             55.71   2   6   
  4 Wenger, Alexander          7 Caudill Midd             58.90   1   5   
  5 Daugherty, Luke            8 Farristown M           1:00.45   3   4   
  6 Bryner, Jordan             7 Caudill Midd           1:02.49   2   3   
  7 Dandaneau, Tristan         7 Caudill Midd          x1:02.60   1 
  8 Aguado, Jalem              6 Madison Midd           1:05.97   2   2   
  9 Swanson, Jake              7 Caudill Midd          x1:06.73   1 
 10 Hammitt, Grayson           7 Caudill Midd          x1:07.08   1 
 11 Shelton, Landyn            6 Lee County M           1:07.61   2   1   
 12 Stevenson, Lance          11 Estill Count           1:12.25   3 
 
Event 17  Girls 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Burns, Katie               7 Farristown M           3:06.48   10   
  2 Spencer, Abigail           6 Foley Middle           3:07.68    8   
  3 Hammons, Charity           7 North Laurel           3:12.30    6   
  4 McMahan, Chloe             6 Madison Midd           3:15.69    5   
  5 Gugel, Jamie               6 Madison Midd           3:18.79    4   
  6 Himes, Maria               6 Foley Middle           3:23.51    3   
  7 Armantrout, Rebekah        7 North Laurel           3:26.60    2   
  8 Short, Amber               8 Foley Middle          x3:28.47  
  9 Colliflower, Abigail       6 Madison Midd          x3:32.27  
 10 Edwards, Emma              7 Foley Middle          x3:40.79  
 11 Singleton, Isabella        8 Lake Cumberl           3:43.74    1   
 
Event 18  Boys 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Tapscott, Jacob            8 South Laurel           2:26.54   10   
  2 Jakubowski, Hayden         8 Foley Middle           2:30.31    8   
  3 Fox, Jack                  8 Lee County M           2:32.49    6   
  4 Shuler, Ethan             -- Lee County M           2:34.75    5   
  5 Lahamer, Amad              8 Farristown M           2:35.89    4   
  6 Harris, Xander             6 North Laurel           2:39.56    3   
  7 Blanton, Brody             6 Lake Cumberl           2:39.59    2   
  8 Davidson, Avery            7 Foley Middle           2:41.59    1   
  9 Blevins, Finley            6 Farristown M           2:41.93  
 10 Smith, Zack                7 Foley Middle          x2:42.71  
 11 Gullett, Will              6 Lake Cumberl           2:43.67  
 12 Liddle, Jacob              6 Lake Cumberl          x2:45.52  
 13 Domenghini, Dawson         6 Madison Midd           2:55.16  
 14 Nantz, Colton              7 North Laurel           2:55.80  
 15 Richardson, William        5 Caudill Midd           2:56.35  
 16 Radcliff, Connor           6 Caudill Midd           2:57.36  
 17 Kooistra, Cade             6 Farristown M          x2:59.52  
 18 Head, Connor               8 Lee County M          x3:04.06  
 19 Moulton, Ethan             7 Madison Midd           3:08.55  
 20 Farmer, Sam                6 Caudill Midd          x3:10.73  
 21 Evans, Kaleb               8 Lee County M          x3:12.27  
 22 Kipelio, Michael           6 Caudill Midd          x3:15.03  
 23 Masters, Drew              6 Caudill Midd          x3:16.00  
 24 Debruce, Davionne          5 Madison Midd          x3:30.69  
 25 Jasinski, Alex             7 Madison Midd          x3:30.71  
 26 Phillips, Nathan           8 Lee County M          x3:34.23  
 27 Kipelio, Mark              6 Caudill Midd          x3:36.62  
 28 Cook, Dakota               8 Lee County M          x3:37.42  
 29 Miller, Braeden            7 Caudill Midd          x3:39.32  
 30 Greer, Aidon               5 Madison Midd          x3:50.00  
 31 Maynard, Dillion           6 Farristown M          x4:06.01  
 32 Groves, Silas              6 Madison Midd          x4:16.87  
 
Event 19  Girls 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 McDowell, Emma             6 Caudill Midd             29.49   4  10   
  2 Sandlin, Brooklynn         5 East Perry E             30.26   4   8   
  3 Lloyd, Kally               8 Foley Middle             30.65   7   6   
  4 McMahan, Libby             8 Madison Midd             30.78   9   5   
  5 Hoskins, Gracie            6 South Laurel             31.37   2   4   
  6 Carter, Eden               7 Caudill Midd             31.74   6   3   
  7 Blevins, Molly             8 Farristown M             31.99   8   2   
  8 Taylor, Sia                7 Lake Cumberl             32.29   7   1   
  9 Stainback, Katelyn         8 Madison Midd             32.52   7 
 10 Angel, Haley              12 Estill Count             32.88   9 
 11 Thompson, Destiny          7 Lee County M             32.92   9 
 12 Bays, Callie               6 Lynn Camp Mi             32.97   3 
 13 Bruck, Daneisha            6 Madison Midd            x33.40   1 
 14 White, Sarah               7 Caudill Midd            x33.42   6 
 15 Rudacille, Emerson         6 Madison Midd            x33.57   3 
 16 Anderson, Adria            7 Caudill Midd            x33.58   6 
 17 Parker, Ashanti            8 North Laurel             33.65   9 
 18 Denny, Johnna              7 Caudill Midd            x33.66   6 
 19 Walach, Julie              5 Madison Midd            x33.80   1 
 20 Long, Tianna               6 Caudill Midd            x33.92   4 
 21 Boggs, Abbi                6 Lynn Camp Mi             34.09   7  34.081
 22 Miller, Serenity           8 North Laurel             34.09   7  34.085
 23 Fee, Kate                  6 South Laurel             34.30   4 
 24 Moore, Syecret             6 Madison Midd            x34.50   2 
 25 Simmons, Laura             6 Madison Midd            x34.76   3 
 26 Smith, Kenzie              8 Madison Midd            x34.84   7 
 27 Willis, Avyn               7 Caudill Midd            x34.96   5 
 28 Kurz, Reagan               6 Caudill Midd            x35.05   3 
 29 Felty, Lily                7 Caudill Midd            x35.06   5 
 30 Burke, Rachel              8 Farristown M             35.07   7 
 31 Daugherty, Raigan          6 Madison Midd            x35.12   3 
 32 McKune, Ava                6 Caudill Midd            x35.16   2 
 33 Puckett, Chiara            8 Madison Midd            x35.28   8 
 34 Haygood, Kimberly          8 Caudill Midd            x35.48   8 
 35 Pianalto, Carissa          7 Madison Midd            x35.56   5 
 36 Tapscott, Hannah           6 South Laurel            x35.59   2 
 37 Jones, Faith               8 North Laurel            x35.62   8  35.613
 38 Winebarger, Anna           6 Caudill Midd            x35.62   2  35.619
 39 Patton, Faith              7 Farristown M            x35.81   5 
 40 Jackson, Jocelyn           7 South Laurel            x35.94   6 
 41 Ross, Julien               6 Madison Midd            x36.12   4 
 42 Herbst, Kaci               5 Madison Midd            x36.48   3 
 43 Dotson, Brooklyn           8 Madison Midd            x36.53   8 
 44 Tevis, Sydney              7 Caudill Midd            x36.70   5  36.695
 45 Young, Seirra              5 Farristown M            x36.70   2  36.700
 46 Muncie, Alyssa            12 Estill Count             36.82   7 
 47 Hammons, Chelsey           8 North Laurel            x37.04   8 
 48 Bingham, Aleya            12 Estill Count            x37.15   1 
 49 Cornelius, Sydney Kate     5 Caudill Midd            x37.50   9 
 50 McAffee, Addison           7 Farristown M            x37.58   6 
 51 Beal, Taryan              12 Estill Count            x38.27   1 
 52 Mason, Maegan              8 Farristown M            x38.64   9 
 53 Fugate, Carolyn            6 South Laurel            x38.74   4 
 54 Bogie, Haley               6 Foley Middle             38.86   1 
 55 Hembree, Payton            6 Madison Midd            x38.88   4 
 56 Hooper, Seiil              6 Caudill Midd            x39.27   3 
 57 Perch, Kyra                7 Foley Middle            x39.70   5 
 58 Kittoe, Haleigh            6 Foley Middle            x40.68   2  40.671
 59 Goosey, Madison           12 Estill Count            x40.68   6  40.674
 60 Miller, Jacelyne           6 Farristown M            x40.84   1 
 61 Clark, Lilly               6 Foley Middle            x41.58   4 
 62 Stamper, Julyanna          7 Madison Midd            x42.17   5 
 63 Reece, Brooklyn            5 Caudill Midd            x42.31   2 
 64 Thomas, Alexis             8 North Laurel            x43.57   8 
 65 Daugherty, Sophia          6 Farristown M            x43.86   1 
 66 Barber, Madison            6 Caudill Midd            x45.25   1 
 67 Chadwell, Chloe            6 North Laurel            x46.15   3 
 68 Shepherd, Charity          7 Farristown M            x48.84   5 
 
Event 20  Boys 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Willoughby, Brenton        8 South Laurel             25.43   5  10   
  2 Moren, Patrick             8 Caudill Midd             25.57   2   8   
  3 Chappell, Jack             8 North Laurel             26.21   2   6   
  4 Bryant, Daniel             8 South Laurel             26.73   5   5   
  5 Agosto, Ian                7 Lynn Camp Mi             27.63   5   4   
  6 Speller, Reece             8 Caudill Midd             27.94   2   3   
  7 Woolery, Hayden           12 Estill Count             28.80   4   2   
  8 Hurley, Andrew             7 South Laurel            x28.90   4 
  9 Warren, Tucker             7 North Laurel             29.06   5   1   
 10 Nickel, Cameron            7 Farristown M             29.82   4 
 11 Kelley, Braden             6 Farristown M             30.31   1 
 12 Root, Jacolby              8 North Laurel            x30.44   2 
 13 Castle, George             8 South Laurel            x30.92   4 
 14 Johnson, John Ray         11 Estill Count             31.04   5 
 15 Robinson, Cole             8 North Laurel            x31.28   2 
 16 Mullins, Daniel            7 Caudill Midd            x31.30   4 
 17 Keener, Nolan              5 Farristown M            x31.32   1 
 18 Hoskins, Brady             6 Madison Midd             31.43   1 
 19 Sommers, Grant             8 Caudill Midd            x31.99   2 
 20 Hariston, Jeffrey          5 Caudill Midd            x32.37   3 
 21 Cole, Adam                 8 Caudill Midd            x32.44   2 
 22 Calloway, Chandler         6 North Laurel            x33.62   3  33.611
 22 Wagers, Chase              6 North Laurel            x33.62   3  33.611
 24 Flores, Ayden              7 Foley Middle             34.17   3 
 25 Todd, RJ                   7 Lake Cumberl             34.60   4 
 26 Campbell, Kenny            5 Caudill Midd            x34.85   1 
 27 Ashford, William           7 Caudill Midd            x34.91   5 
 28 Huguely, Kyzai             6 Caudill Midd            x35.61   3 
 29 Jackson, Javaris           6 Farristown M            x36.03   1 
 30 Mills, Lee                12 Estill Count            x36.46   5 
 31 Thompson, Alex             6 Farristown M            x37.02   1 
 32 Stevenson, Lance          11 Estill Count            x37.08   5 
 33 Duff, Aren                 6 Madison Midd             38.07   1 
 34 Browning, Hayden           7 Foley Middle             38.11   3 
 35 Withrow, Blaze            12 Estill Count            x39.08   3 
 36 McTeer, John              12 Estill Count            x39.59   4 
 37 Brittle, Broderick         6 Lake Cumberl             41.19   3 
 38 Mckinney, Hayden           6 Foley Middle            x43.23   1 
 
Event 21  Girls 3200 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Walach, Julie              5 Madison Midd          15:17.38   10   
  2 Elliott, Makenzy           6 Caudill Midd          17:15.15    8   
  3 Abrams, Kelsey             6 Caudill Midd          17:23.15    6   
  4 Snow, Brooke               6 Caudill Midd         x18:24.52  
 
Event 22  Boys 3200 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Sizemore, Carter           8 Caudill Midd          13:49.17   10   
  2 Lamb, Carter               7 Caudill Midd          14:42.31    8   
  3 Hanks, Landon              6 Madison Midd          14:42.61    6   
  4 Aguado, Jalem              6 Madison Midd          15:10.73    5   
  5 Moulton, Ethan             7 Madison Midd         x17:02.76  
  6 Lanter, A.J.               7 Farristown M          17:17.42    4   
 
Event 23  Girls 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Farristown Middle School  'A'                       5:14.01   10   
  2 Foley Middle School  'A'                            5:20.97    8   
     1) Spencer, Abigail 6              2) Short, Amber 8                 
     3) Roberts, Sara 8                 4) Lloyd, Kally 8                 
  3 Madison Middle School  'A'                          5:25.89    6   
  4 Caudill Middle School  'A'                          5:28.31    5   
     1) Mullins, Cate 8                 2) Huguely, Ananiah 7             
     3) Horn, Angel 7                   4) Haygood, Kimberly 8            
  5 Foley Middle School  'B'                           x5:41.59  
     1) Hechemy, Carlie 6               2) Edwards, Emma 7                
     3) St. Onge, Cadence 7             4) Bogie, Haley 6                 
 
Event 24  Boys 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Foley Middle School  'A'                            4:32.41   10   
     1) Combs, Landon 8                 2) Jakubowski, Hayden 8           
     3) Smith, Zack 7                   4) Davidson, Avery 7              
       2:16.246 (2:16.246)        3:26.961 (1:10.715)        4:32.409 (1:05.448)
  2 Caudill Middle School  'A'                          4:41.64    8   
     1) Powell, Nicholas 8              2) O'Donley, Ian 8                
     3) Jarnagin, Cayden 8              4) Turpin, Spencer 8              
       2:19.901 (2:19.901)        3:33.445 (1:13.544)        4:41.636 (1:08.191)
  3 Farristown Middle School  'A'                       4:53.58    6   
     1) Keener, Nolan 5                 2) Lahamer, Amad 8                
     3) Prather, Blain 8                4) Lemmer, Ru 8                   
       2:28.345 (2:28.345)        3:45.545 (1:17.200)        4:53.577 (1:08.032)
 
Event 25  Girls High Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
 -- Whittaker, Skylar          7 Caudill Midd                NH            
 -- Boggs, Raina               7 Farristown M                NH            
 
Event 26  Boys High Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Wright, Reagan             8 Caudill Midd           5-00.00      1.52m  10   
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 5-01 
        O    O    O    O   XO    O   XO  XXX 
  2 Hurt, Trustin              8 Madison Midd           4-08.00      1.42m   8   
     4-04 4-06 4-08 4-10 
        O    O    O   XX 
  3 Johnson, John Ray         11 Estill Count           4-08.00      1.42m   5.50
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 
        O    O    O   XO    O  XXX 
  3 Stewart, Wyatt             8 Caudill Midd           4-08.00      1.42m   5.50
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 
        -    -    -   XO    O  XXX 
  5 Agosto, Ian                7 Lynn Camp Mi           4-08.00      1.42m   4   
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 
        O    O    O   XO   XO   XX 
  6 Shannon, Martin            8 Madison Midd           4-08.00      1.42m   3   
     4-04 4-06 4-08 4-10 
      XXO   XO   XO   XX 
  7 Boucher, Jerry             8 Foley Middle           4-06.00      1.37m   2   
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 
        O    O    O    O  XXX 
  8 Johnson, Andre             8 Madison Midd          x4-04.00      1.32m 
     4-00 4-02 4-04 4-06 
        O    O    O   XX 
  8 Shackelford, Sebastian     7 Farristown M           4-04.00      1.32m   0.50
     4-00 4-02 4-04 4-06 
        O    O    O   XX 
  8 Deeb, Will                 7 Caudill Midd          x4-04.00      1.32m 
     4-00 4-02 4-04 4-06 
        O    O    O  XXX 
  8 Jakubowski, Hayden         8 Foley Middle           4-04.00      1.32m   0.50
     4-00 4-02 4-04 4-06 
        O    O    O    X 
 12 Todd, RJ                   7 Lake Cumberl           4-00.00      1.21m 
     4-00 4-02 
        O    X 
 -- Bryner, Jordan             7 Caudill Midd                NH            
     4-00 
      XXX 
 -- Radcliff, Connor           6 Caudill Midd                NH            
     4-00 
        X 
 -- Parker, Dakota             8 Farristown M                NH            
     4-00 
      XXX 
 
Event 27  Girls Javelin Throw Turbo Jav
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Burns, Bethany             7 Caudill Midd             58-11     17.95m  10   
  2 Baker, Rachel              7 Foley Middle             44-10     13.66m   8   
  3 Moberly, Sarra             6 Foley Middle             43-01     13.13m   6   
  4 Ramirez, Shea              7 Farristown M             37-01     11.30m   5   
  5 Closterman, Peighton       8 Farristown M             34-01     10.38m   4   
  6 Mendez, Allison            6 Foley Middle            x31-02      9.49m 
  7 Hoover, Trinity            7 Caudill Midd             29-00      8.83m   3   
  8 Hammons, Chelsey           8 North Laurel             26-01      7.95m   2   
  9 Abrams, Kelsey             6 Caudill Midd            x25-06      7.77m 
 10 Speace, Courtney           7 Farristown M            x25-04      7.72m 
 11 Linville, Delany           6 Farristown M            x21-02      6.45m 
 12 Puckett, Paige             6 Foley Middle            x20-06      6.24m 
 13 Clark, Lilly               6 Foley Middle            x18-01      5.51m 
 
Event 28  Boys Javelin Throw Turbo Jav
====================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            H# Points
====================================================================================
  1 Johnson, Devon             8 North Laurel            100-07     30.65m  2  10   
  2 Lamb, Carter               7 Caudill Midd             85-10     26.16m  2   8   
  3 Rodgers, Landon            7 Berea Commun             72-10     22.19m  2   6   
  4 Haselwood, Hayden          7 Farristown M             68-01     20.75m  1   5   
  5 Todd, Trenton              8 Foley Middle             66-05     20.24m  1   4   
  6 Evans, Tristan             8 Farristown M             64-10     19.76m  1   3   
  7 Guerra, Luis               8 Madison Midd             64-01     19.53m  1   2   
  8 Barnhill, Ian              7 Farristown M            x62-11     19.17m  1 
  9 Stevenson, Lance          11 Estill Count             61-10     18.84m  2   1   
 10 Schreffler, Gavin          8 Caudill Midd             59-01     18.00m  1 
 11 Webb, Elliot               8 Farristown M            x56-10     17.32m  1 
 12 Robinson, Luke             8 North Laurel             56-06     17.22m  2 
 13 Waller, Egypt              8 Madison Midd             55-11     17.04m  1 
 14 Deeb, Will                 7 Caudill Midd            x55-01     16.78m  2 
 15 Sparks, Brently            7 Farristown M            x54-09     16.68m  1 
 16 Witzel, Carson             7 Farristown M            x54-07     16.63m  1 
 17 Shearer, Kyle              8 Farristown M            x53-04     16.25m  1 
 18 Taylor, Colton             7 Caudill Midd            x45-05     13.84m  2 
 19 Bryner, Luke               5 Caudill Midd            x44-07     13.58m  2 
 20 Compton, Nikolas           8 Caudill Midd            x41-09     12.72m  2 
 21 Withrow, Blaze            12 Estill Count             40-00     12.19m  1 
 22 Middleton, Caleb           8 North Laurel            x39-07     12.06m  1 
 23 Whitaker, Landon           8 North Laurel            x35-10     10.92m  1 
 24 Ryan, Conner               6 Farristown M            x27-00      8.22m  1 
 -- Johnson, John Ray         11 Estill Count                ND             1 
 -- Rigsby, Jackson            7 Farristown M                ND             1 
 -- Woolery, Hayden           12 Estill Count                ND             1 
 
Event 29  Girls Long Jump
====================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            H# Points
====================================================================================
  1 Boggs, Raina               7 Farristown M          11-05.00      3.47m  2  10   
  2 Long, Tianna               6 Caudill Midd          11-02.50      3.41m  1   8   
  3 Thompson, Destiny          7 Lee County M          11-00.00      3.35m  2   6   
  4 McAffee, Addison           7 Farristown M          10-07.50      3.23m  1   5   
  5 Denny, Johnna              7 Caudill Midd          10-02.00      3.09m  1   4   
  6 Roberts, Sara              8 Foley Middle          10-01.00      3.07m  1   3   
  7 Anderson, Adria            7 Caudill Midd          x9-11.00      3.02m  2 
  8 Mills, Eliza               8 North Laurel           9-09.00      2.97m  2   2   
  9 Hoover, Trinity            7 Caudill Midd          x9-06.75      2.91m  1 
 10 Jones, Kenzie              7 Caudill Midd          x9-03.00      2.81m  2 
 11 Felty, Lily                7 Caudill Midd          x9-02.50      2.80m  1 
 12 Simmons, Laura             6 Madison Midd           9-02.00      2.79m  1   1   
 13 Hays, Olivia               8 Farristown M          x9-00.00      2.74m  1 
 14 Barber, Madison            6 Caudill Midd          x8-10.00      2.69m  1 
 15 Leffler, Kadence           6 Madison Midd          x8-08.00      2.64m  1 
 15 Firmature, Malina          6 Madison Midd           8-08.00      2.64m  1 
 17 Jackson, Jocelyn           7 South Laurel           8-07.50      2.62m  2 
 18 Parther, Abby              6 Farristown M          x8-04.00      2.54m  1 
 19 Witzel, Sydney             5 Farristown M          x8-02.75      2.50m  1 
 20 Mounce, Alyssa             7 South Laurel           8-02.00      2.48m  2 
 21 Shepherd, Charity          7 Farristown M          x7-10.50      2.40m  1 
 22 Richardson, Regan          6 Foley Middle           7-09.00      2.36m  2 
 23 Cooper, Madison            6 Madison Midd          x7-08.00      2.33m  1 
 24 Young, Malina              6 Farristown M          x6-10.00      2.08m  1 
 25 Miller, Jacelyne           6 Farristown M          x6-06.00      1.98m  1 
 26 Kittoe, Haleigh            6 Foley Middle          x5-09.00      1.75m  2 
 -- Tevis, Sydney              7 Caudill Midd                ND             1 
 -- Bogie, Haley               6 Foley Middle                ND             1 
 
Event 30  Boys Long Jump
====================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            H# Points
====================================================================================
  1 Stewart, Wyatt             8 Caudill Midd          17-03.00      5.25m  1  10   
  2 Willoughby, Brenton        8 South Laurel          15-08.50      4.78m  2   8   
  3 Wright, Reagan             8 Caudill Midd          15-03.25      4.65m  2   6   
  4 Deboard, Trace             8 Madison Midd          14-10.00      4.52m  1   5   
  5 Lemmer, Ru                 8 Farristown M          14-07.00      4.44m  1   4   
  6 Deeb, Will                 7 Caudill Midd         x14-00.00      4.26m  2 
  7 Shackelford, Sebastian     7 Farristown M          13-11.00      4.24m  1   3   
  8 Bailey, Sawyer             6 Berea Commun          13-01.25      3.99m  2   2   
  9 Hammitt, Grayson           7 Caudill Midd         x12-10.00      3.91m  1 
 10 Kelley, Braden             6 Farristown M         x12-08.75      3.87m  1 
 11 Dandaneau, Tristan         7 Caudill Midd         x12-08.50      3.87m  1 
 12 Root, Jacolby              8 North Laurel          12-02.50      3.72m  2   1   
 13 Wickersham, Garrett        8 Farristown M         x12-02.00      3.70m  1 
 14 Stuart, Eli                8 Madison Midd          12-01.00      3.68m  1 
 15 Cole, Adam                 8 Caudill Midd         x11-11.00      3.63m  2 
 16 Mills, Collier             6 North Laurel          11-08.50      3.56m  2 
 17 Radcliff, Connor           6 Caudill Midd         x11-07.50      3.54m  2 
 18 Woolery, Hayden           12 Estill Count          11-06.00      3.50m  1 
 19 Pendleton, Michael         8 Lee County M          11-05.00      3.47m  1 
 20 Mullins, Karter            8 Foley Middle          11-04.00      3.45m  1 
 21 Strong, Trent              8 Farristown M         x11-03.00      3.42m  2 
 22 Flores, Ayden              7 Foley Middle          10-08.00      3.25m  1 
 23 Phillips, Nathan           8 Lee County M          10-04.00      3.14m  2 
 24 Parker, Dakota             8 Farristown M         x10-03.00      3.12m  1 
 25 Smith, Drew                7 Caudill Midd         x10-02.50      3.11m  2 
 26 Harris, Xander             6 North Laurel         x10-01.75      3.09m  2 
 27 Evans, Kaleb               8 Lee County M         x10-01.25      3.07m  1 
 28 Withrow, Blaze            12 Estill Count           9-11.00      3.02m  1 
 29 Barnhill, Ian              7 Farristown M          x9-09.00      2.97m  2 
 30 Cole, Ethan                6 Caudill Midd          x9-05.00      2.87m  2 
 31 Mills, Lee                12 Estill Count          x8-11.00      2.71m  1 
 32 Browning, Hayden           7 Foley Middle          x8-10.00      2.69m  1 
 33 Case, Cademon              6 Farristown M          x8-00.50      2.45m  2 
 33 Huguely, Kyzai             6 Caudill Midd          x8-00.50      2.45m  2 
 35 Mckinney, Hayden           6 Foley Middle          x6-06.00      1.98m  2 
 36 Jackson, Javaris           6 Farristown M          x6-01.00      1.85m  1 
 37 Hogan, Austin              6 Lee County M          x6-00.00      1.82m  2 
 -- Thompson, Alex             6 Farristown M                ND             1 
 
Event 31  Girls Triple Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Whittaker, Skylar          7 Caudill Midd          24-00.00      7.31m  10   
  2 Boggs, Raina               7 Farristown M          23-11.00      7.28m   8   
  3 McAffee, Addison           7 Farristown M          23-08.00      7.21m   6   
  4 Hays, Olivia               8 Farristown M         x22-00.00      6.70m 
  5 Witzel, Sydney             5 Farristown M         x15-08.00      4.77m 
  6 Parther, Abby              6 Farristown M         x15-00.00      4.57m 
 
Event 32  Boys Triple Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Wright, Reagan             8 Caudill Midd          34-10.00     10.61m  10   
  2 Cole, Adam                 8 Caudill Midd          26-08.00      8.12m   8   
  3 Kelley, Braden             6 Farristown M          25-06.00      7.77m   6   
  4 Wenger, Alexander          7 Caudill Midd         x24-09.00      7.54m 
  5 Prather, Blain             8 Farristown M          24-06.00      7.46m   5   
  6 Strong, Trent              8 Farristown M         x24-05.00      7.44m 
  7 Bryner, Jordan             7 Caudill Midd         x22-11.00      6.98m 
  8 Cole, Ethan                6 Caudill Midd         x22-00.00      6.70m 
  9 Moulton, Ethan             7 Madison Midd          21-02.00      6.45m   4   
 10 Smith, Drew                7 Caudill Midd         x18-00.00      5.48m 
 11 Jackson, Javaris           6 Farristown M         x16-11.00      5.15m 
 12 Case, Cademon              6 Farristown M         x16-00.00      4.87m 
 -- Thompson, Alex             6 Farristown M                ND            
 
Event 33  Girls Discus Throw
====================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            H# Points
====================================================================================
  1 Leis, Grace                8 South Laurel          81-04.50     24.80m  2  10   
  2 Angel, Haley              12 Estill Count          69-00.50     21.04m  1   8   
  3 Howard, Aubrey             7 Foley Middle             68-04     20.82m  1   6   
  4 Baker, Rachel              7 Foley Middle             65-06     19.96m  1   5   
  5 Ramirez, Shea              7 Farristown M             55-07     16.94m  1   4   
  6 Land, Cayley               8 Lee County M             51-09     15.77m  1   3   
  7 Brewer, Sophie             7 Berea Commun             51-02     15.59m  1   2   
  8 Hoover, Trinity            7 Caudill Midd             45-02     13.76m  1   1   
  9 Closterman, Peighton       8 Farristown M             44-04     13.51m  1 
 10 Muncie, Alyssa            12 Estill Count             44-00     13.41m  2 
 11 Beal, Taryan              12 Estill Count         x43-00.50     13.11m  2 
 12 Edwards, Emily             6 Caudill Midd             40-03     12.26m  1 
 13 Speltz, Cassie             7 Madison Midd             38-04     11.68m  2 
 14 Sheets Brooks, Lauren      7 Farristown M            x38-00     11.58m  1 
 15 Linville, Delany           6 Farristown M            x34-03     10.43m  1 
 16 Short, Madison             6 Foley Middle            x32-06      9.90m  1 
 16 Moberly, Sarra             6 Foley Middle            x32-06      9.90m  1 
 18 Burns, Bethany             7 Caudill Midd            x31-09      9.67m  1 
 19 Goosey, Madison           12 Estill Count            x29-02      8.89m  2 
 20 Caudill, Isabella          6 Lee County M             27-05      8.35m  2 
 21 Stepp, Kadence             5 Berea Commun          26-10.50      8.19m  1 
 22 Caldwell, Molly            8 Lee County M            x25-00      7.62m  1 
 23 Clark, Lilly               6 Foley Middle            x22-10      6.95m  2 
 24 Couch, Taylor              7 Lee County M            x18-04      5.58m  2 
 -- Mendez, Allison            6 Foley Middle                ND             1 
 -- Puckett, Paige             6 Foley Middle                ND             1 
 -- Bingham, Aleya            12 Estill Count                ND             2 
 
Event 34  Boys Discus Throw
====================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            H# Points
====================================================================================
  1 Robinson, Luke             8 North Laurel            126-01     38.43m  1  10   
  2 Boucher, Jerry             8 Foley Middle             92-04     28.14m  2   8   
  3 McIntire, John               South Laurel             89-01     27.15m  1   6   
  4 Rodriguez, Juan            8 Farristown M             86-00     26.21m  1   5   
  5 Guerra, Luis               8 Madison Midd          77-01.50     23.50m  1   4   
  6 Gibson, Kaden              7 Farristown M             74-07     22.73m  2   3   
  7 Anderson, Tate             7 South Laurel          74-04.50     22.66m  1   2   
  8 Hufford Moss, Gabe         8 Farristown M            x72-05     22.07m  2 
  9 Waller, Egypt              8 Madison Midd             72-02     21.99m  1   1   
 10 Robertson, Jeremiah        8 Foley Middle             68-11     21.00m  2 
 11 Waller, Clayton            8 Foley Middle            x68-04     20.82m  1 
 12 Todd, Trenton              8 Foley Middle            x63-05     19.32m  2 
 13 Sparks, Brently            7 Farristown M            x63-03     19.27m  2 
 14 Watts, Morgan              8 Farristown M            x62-11     19.17m  2 
 15 Robinson, Johnathan        8 Caudill Midd             62-00     18.89m  1 
 16 Schreffler, Gavin          8 Caudill Midd             59-02     18.03m  2 
 17 Rhodes, Rylan              7 Caudill Midd            x58-08     17.88m  2 
 18 Middleton, Caleb           8 North Laurel             56-11     17.34m  1 
 19 Whitaker, Landon           8 North Laurel         x55-06.50     16.92m  1 
 20 Wood, Malachi              8 Caudill Midd            x54-11     16.73m  1 
 21 Gilbert, Cody              8 Lee County M             54-07     16.63m  1 
 22 Compton, Nikolas           8 Caudill Midd            x53-07     16.33m  2 
 23 Walker, Riley              6 Caudill Midd            x41-08     12.70m  1 
 24 Shearer, Kyle              8 Farristown M            x41-04     12.59m  2 
 25 Cole, Ethan                6 Caudill Midd            x41-01     12.52m  1 
 26 Lyons, Charles             7 Lee County M             22-04      6.80m  1 
 
Event 35  Girls Shot Put
====================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            H# Points
====================================================================================
  1 Angel, Haley              12 Estill Count          32-03.50      9.84m  1  10   
  2 Leis, Grace                8 South Laurel          31-01.00      9.47m  2   8   
  3 Howard, Aubrey             7 Foley Middle          30-02.00      9.19m  1   6   
  4 Burns, Bethany             7 Caudill Midd          27-09.00      8.45m  1   5   
  5 Hammons, Chelsey           8 North Laurel          26-03.00      8.00m  1   4   
  6 Brewer, Sophie             7 Berea Commun          25-11.00      7.89m  2   3   
  7 Land, Cayley               8 Lee County M          24-08.00      7.51m  1   2   
  8 Hoover, Trinity            7 Caudill Midd          22-10.50      6.97m  1   1   
  9 Closterman, Peighton       8 Farristown M          22-08.00      6.90m  1 
 10 Herbst, Kaci               5 Madison Midd          20-08.00      6.29m  1 
 11 Beal, Taryan              12 Estill Count          20-06.00      6.24m  2 
 11 Baker, Rachel              7 Foley Middle          20-06.00      6.24m  1 
 13 Mosely, Maelyn             8 Caudill Midd         x20-03.00      6.17m  2 
 14 Sheets Brooks, Lauren      7 Farristown M          19-03.00      5.86m  1 
 15 Edwards, Emily             6 Caudill Midd         x18-10.00      5.74m  1 
 16 Caudill, Isabella          6 Lee County M          17-08.00      5.38m  1 
 17 Moberly, Sarra             6 Foley Middle         x16-07.00      5.05m  1 
 18 Ramirez, Shea              7 Farristown M         x15-06.00      4.72m  1 
 19 Mendez, Allison            6 Foley Middle         x15-03.00      4.64m  1 
 20 Speace, Courtney           7 Farristown M         x13-02.00      4.01m  1 
 21 Puckett, Paige             6 Foley Middle         x12-05.00      3.78m  1 
 22 Caldwell, Molly            8 Lee County M         x11-05.00      3.47m  1 
 -- Linville, Delany           6 Farristown M                ND             1 
 
Event 36  Boys Shot Put
====================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            H# Points
====================================================================================
  1 Robinson, Luke             8 North Laurel          41-11.50     12.78m  1  10   
  2 Rhodes, Rylan              7 Caudill Midd          32-05.00      9.88m  1   8   
  3 Guerra, Luis               8 Madison Midd          32-01.00      9.77m  2   6   
  4 Hufford Moss, Gabe         8 Farristown M          31-11.00      9.72m  1   5   
  5 Rodriguez, Juan            8 Farristown M          31-05.00      9.57m  2   4   
  6 Middleton, Caleb           8 North Laurel          30-09.00      9.37m  1   3   
  7 Todd, Trenton              8 Foley Middle          30-01.00      9.16m  2   2   
  8 Wood, Malachi              8 Caudill Midd          28-10.00      8.78m  2   1   
  9 Evans, Tristan             8 Farristown M         x28-05.00      8.66m  1 
 10 McIntire, John               South Laurel          27-05.00      8.35m  2 
 11 Cook, Dakota               8 Lee County M          27-04.00      8.33m  2 
 12 Whitaker, Landon           8 North Laurel         x26-10.00      8.17m  1 
 13 Watts, Morgan              8 Farristown M         x26-09.00      8.15m  2 
 13 Schreffler, Gavin          8 Caudill Midd         x26-09.00      8.15m  1 
 13 Compton, Nikolas           8 Caudill Midd         x26-09.00      8.15m  1 
 16 Haselwood, Hayden          7 Farristown M         x26-05.00      8.05m  2 
 17 Waller, Egypt              8 Madison Midd          26-03.00      8.00m  1 
 18 McTeer, John              12 Estill Count          25-10.00      7.87m  1 
 19 Gilbert, Cody              8 Lee County M          25-07.00      7.79m  2 
 20 Witzel, Carson             7 Farristown M         x25-06.00      7.77m  1 
 21 Rigsby, Jackson            7 Farristown M         x25-05.00      7.74m  1 
 22 Burnette Embree, Deandr    8 Madison Midd         x24-08.00      7.51m  2 
 23 Waller, Clayton            8 Foley Middle          23-02.00      7.06m  2 
 24 Webb, Elliot               8 Farristown M         x22-10.00      6.95m  1 
 25 Robinson, Johnathan        8 Caudill Midd         x21-05.00      6.52m  1 
 26 Walker, Riley              6 Caudill Midd         x21-00.50      6.41m  1 
 27 Taylor, Colton             7 Caudill Midd         x20-11.00      6.37m  1 
 28 Cole, Ethan                6 Caudill Midd         x20-02.00      6.14m  1 
 28 Marshall, Jonathon         8 Madison Midd         x20-02.00      6.14m  2 
 30 Lyons, Charles             7 Lee County M         x14-06.00      4.41m  2 
 31 Drake, Jesse               6 Lee County M         x14-00.00      4.26m  1 
 32 Olson, Kalib               6 Lee County M         x12-03.00      3.73m  1 
 -- Peters, Conner             8 Farristown M                ND             2 
 -- Boucher, Jerry             8 Foley Middle                ND             2 
 
                    Women - Team Rankings - 18 Events Scored
===============================================================================
    1) Caudill Middle School      130        2) Foley Middle School        98   
    3) Madison Middle School       95        3) Farristown Middle School   95   
    5) North Laurel Middle School  63        6) South Laurel Middle Schoo  47   
    7) Berea Community Middle Sch  31        8) Estill County Middle Scho  20   
    9) Lee County Middle School    12        9) East Perry Elementary      12   
   11) Lake Cumberland Runners      9                                           
 
                    Men - Team Rankings - 18 Events Scored
===============================================================================
    1) Caudill Middle School      163.50     2) South Laurel Middle Schoo  95   
    3) Farristown Middle School    85.50     4) Madison Middle School      83   
    5) North Laurel Middle School  80        6) Foley Middle School        73.50
    7) Lee County Middle School    38        8) Berea Community Middle Sc  18   
    9) Lake Cumberland Runners     11        9) Lynn Camp Middle           11   
   11) Estill County Middle Schoo  10.50