Licensed to A Friend Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 5/11/2018 09:57 PM
                         Class 1A Region 6 - 5/11/2018                         
                                   5/11/2018                                   
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 4x800 Meter Relay High School
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Middlesboro                                        11:06.79   10   
     1) James, Mallory 8                2) Wright, Jocelyn 9              
     3) Larew, Kennadi 7                4) Rose, Grace 9                  
       2:40.568 (2:40.568)        5:35.603 (2:55.036)        8:20.800 (2:45.198)
      11:06.789 (2:45.990)
  2 Williamsburg                                       11:55.40    8   
     1) Schwarz, Abigail 11             2) Warren, Naveah 9               
     3) Stephens, Hannah 12             4) Moses, Jamie 9                 
       2:46.611 (2:46.611)        5:58.768 (3:12.157)        8:57.947 (2:59.180)
      11:55.399 (2:57.452)
  3 Somerset                                           12:16.68    6   
     1) Ham, Emily 8                    2) Dykes, Chloe 10                
     3) Boots, Kennedy 9                4) Foutch, Lauren 10              
       2:51.129 (2:51.129)        5:52.694 (3:01.566)        9:07.813 (3:15.120)
      12:16.678 (3:08.865)
  4 Harlan                                             13:08.64    4   
     1) Jones, Raegan 7                 2) Bryson, Lucy 10                
     3) Morton, Ella 9                  4) Esan, Elizabeth 8              
       2:46.407 (2:46.407)        5:35.827 (2:49.420)        9:58.586 (4:22.760)
      13:08.636 (3:10.050)
 
Event 2  Boys 4x800 Meter Relay High School
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Williamsburg                                        9:07.58   10   
     1) Brown, James 10                 2) Teague, Hagan 9                
     3) Moses, Danny 9                  4) Jones, Brady 10                
       2:18.535 (2:18.535)        4:36.876 (2:18.342)        6:51.454 (2:14.579)
       9:07.573 (2:16.119)
  2 Red Bird                                            9:17.47    8   
     1) Napier, Austin 10               2) Driver, Dustin 10              
     3) Ibarra-Gonzales, Felipe 8       4) Wilson, Jagger 10              
       2:17.758 (2:17.758)        4:35.106 (2:17.348)        6:59.836 (2:24.731)
       9:17.462 (2:17.627)
  3 Somerset                                            9:25.73    6   
     1) McDaniel, Bryce 10              2) Valentine, Ransen 9            
     3) Gosser, James 12                4) Crabtree, Joseph 9             
       2:14.205 (2:14.205)        4:33.281 (2:19.077)        6:59.584 (2:26.303)
       9:25.721 (2:26.137)
  4 Middlesboro                                        10:11.07    4   
     1) Norris, Ozzy 9                  2) Barnard, Bryson 8              
     3) Michaelis, Cameron 10           4) Baker, Caleb 9                 
       2:21.395 (2:21.395)        4:59.191 (2:37.796)        7:39.451 (2:40.261)
      10:11.062 (2:31.611)
  5 Lee County                                         10:21.03    2   
     1) Shuler, Ethan 7                 2) Campbell, Skylar 11            
     3) Fox, Jack 7                     4) Shuler, Brayden 9              
       2:45.649 (2:45.649)        5:30.994 (2:45.346)        7:57.244 (2:26.250)
      10:21.023 (2:23.780)
  6 Leslie County                                      10:28.27    1   
     1) Boggs, Anthony 9                2) Bradford, Cameron 9            
     3) Buckle, Matthew 7               4) Mccoy, Ethan 9                 
       2:30.644 (2:30.644)        5:16.996 (2:46.352)        7:54.539 (2:37.544)
      10:28.270 (2:33.731)
  7 Wolfe County                                       10:34.82  
     1) Hatton, Bruce 11                2) White, Jarrett 11              
     3) Barrett, Jose 11                4) Halsey, Adam 8                 
       2:33.405 (2:33.405)        5:08.099 (2:34.695)        7:58.916 (2:50.818)
      10:34.817 (2:35.901)
  8 Pineville                                          11:28.50  
     1) Robbins, Jacob 9                2) Gregory, Will 9                
     3) Handshoe, Kaden 10              4) Risner, Seth 10                
       2:29.737 (2:29.737)        5:19.252 (2:49.516)        8:00.975 (2:41.723)
      11:28.499 (3:27.524)
 
Event 3  Girls 100 Meter Hurdles High School
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Buchanon, Danasia         12 Williamsburg             17.41   2  10   
  2 Damron, Macy              11 Williamsburg             18.37   2   8   
  3 Woody, Baylee             11 Middlesboro              19.62   2   6   
  4 Hatfield, Haven            8 Middlesboro              20.05   2   4   
  5 Garland, Madison           9 Somerset                 20.95   2   2   
  6 Ham, Emily                 8 Somerset                 21.07   2   1   
  7 Voth, Avery                8 Riverside                23.58   1 
  8 Estridge, Jordyn           9 Leslie County            23.78   1 
  9 Stewart, Tonia            10 Harlan                   24.05   1 
 10 Johnson, Kayla             9 Hazard                   25.32   2 
 11 Esan, Elizabeth            8 Harlan                   40.92   2 
 
Event 4  Boys 110 Meter Hurdles High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Eldridge, Joey            12 Leslie County            17.32   10   
  2 Eldridge, Tayshaun        11 Leslie County            18.66    8   
  3 Napier, Nathan             9 Middlesboro              18.77    6   
  4 McKenzie, Jarrett         11 Harlan                   19.01    4   
  5 Griffith, Rodney Brian    10 Breathitt County         19.86    2   
  6 Dunn, Dalton              11 Williamsburg             20.04    1   
  7 Dick, Isiah               10 Middlesboro              22.94  
 -- Siler, Kevin              11 Williamsburg                DQ   Hooking
 
Event 5  Girls 100 Meter Dash High School
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Anderson, Audrey          11 Somerset                 13.09   4  10   
  2 Burgess, Kendall           9 Somerset                 13.12   4   8   
  3 Buchanon, Danasia         12 Williamsburg             13.93   4   6   
  4 Lynch, Lexy                9 Owsley County            14.01   4   4   
  5 Badarak, Haylee           11 Riverside                14.10   4   2   
  6 Cornwell, Chloe           11 Owsley County            14.22   4   1   
  7 Pelfrey, Christin         11 Wolfe County             14.60   3 
  8 James, Kayla              10 Middlesboro              14.61   4 
  9 Neace, Jordan             10 Riverside                15.06   3 
 10 Dople, Jenna              10 Williamsburg             15.10   3 
 11 Epperson, Grace           10 Hazard                   15.43   2 
 12 Fortner, Elayne           10 Pineville                15.46   3 
 13 Owens, Emma                7 Harlan                   15.47   3 
 14 Smith, Kyra               12 Oneida Baptist           15.49   3 
 15 Rankin, Macey             11 Oneida Baptist           15.56   2 
 16 Dodge, Abigail             8 Leslie County            15.58   2 
 17 Lewis, Hailey              7 Leslie County            15.64   2 
 18 Cobb, Isabella             9 Hazard                   15.72   2 
 19 McIntosh, Morgan          10 Breathitt County         16.05   2 
 20 Nolan, Samantha           10 Red Bird                 16.32   2 
 21 Hudson, Madison           10 Breathitt County         16.51   2 
 22 Sahay, Natalie             9 June Buchanan            17.46   1 
 23 Elliott, Sarah            10 Pineville                18.31   1 
 -- Mullins, Amber             9 Middlesboro                 FS   4 
 
Event 6  Boys 100 Meter Dash High School
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Mason, Alex               11 Middlesboro              11.75   3  10   
  2 Brock, John               11 Harlan                   11.82   3   8   
  3 Brown, Cyrail             12 Red Bird                 11.87   3   6   
  4 Cook, Dalton              11 Lynn Camp                12.08   3   4   
  5 Thomas, Gavon              9 Williamsburg             12.10   3   2   
  6 Couch, Landon             10 Pineville                12.24   3   1   
  7 Taylor, Braxton           11 Williamsburg             12.35   3 
  8 Chun, Jonathan            12 Oneida Baptist           12.37   2 
  9 Caldwell, Jacob           10 Leslie County            12.42   3 
 10 Overbay II, Scott         11 Lynn Camp                12.46   2 
 11 Golden, Matthew           11 Pineville                12.50   2 
 12 Kyle, Jabari              10 Middlesboro              12.59   2 
 13 Hardin, Delano            11 Breathitt County         13.01   2  13.002
 14 Brown, Emerald            10 Oneida Baptist           13.01   2  13.006
 15 Stubblefield, Brandon      9 Leslie County            13.05   2 
 16 Sher, Abdallah             9 June Buchanan            13.08   1 
 17 Phipps, Issac             10 Wolfe County             13.12   1 
 18 Thompson, Markel          10 Lee County               13.15   1 
 19 Thompson, X'Avion          9 Lee County               13.16   2 
 20 Patterson, Caleb           9 Barbourville             13.30   1 
 21 Blackburn, Blake          12 Wolfe County             13.44   1 
 22 Dotson, Izaeyah           11 June Buchanan            13.90   1 
 23 Willaimson, Jeremey       10 Barbourville             14.21   1 
 
Event 7  Girls 4x200 Meter Relay High School
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Somerset                                            1:52.36   2  10   
     1) Burgess, Kendall 9              2) Ulrich, Katie 12               
     3) Bowling, Addi 9                 4) Anderson, Audrey 11            
  2 Leslie County                                       2:00.35   2   8   
     1) Howard, Kennedy 12              2) Thomas, McCayla 8              
     3) McCoy, Cheyna 11                4) Buckle, Caroline 7             
  3 Red Bird                                            2:00.48   2   6   
     1) Ngwej, Estelle 11               2) Wilson, Kara 12                
     3) Price, Macey 11                 4) Jackson, Halee 8               
  4 Williamsburg                                        2:00.55   2   4   
     1) Abbott, Lillie 11               2) Damron, Macy 11                
     3) Dople, Jenna 10                 4) Moses, Jamie 9                 
  5 Middlesboro                                         2:02.33   2   2   
     1) Wright, Jocelyn 9               2) Grigsby, Brooklyn 11           
     3) Delk, Katelyn 9                 4) James, Kayla 10                
  6 Lynn Camp                                           2:04.11   2   1   
     1) Smith, Braylen 8                2) Mabe, Abby 7                   
     3) Lowe, Alexis 9                  4) Bright, Hailee 11              
  7 Harlan                                              2:08.49   2 
     1) King, Natalee 10                2) Harriston, Doneisha 8          
     3) Morton, Ella 9                  4) Owens, Emma 7                  
  8 Oneida Baptist                                      2:11.16   2 
     1) Nuquay, Emmantoria 11           2) Smith, Kyra 12                 
     3) Rankin, Macey 11                4) Ramos, Mariama 9               
  9 Hazard                                              2:14.08   1 
     1) Danner, Libby 9                 2) Dawhare, Izabella 10           
     3) Combs, Sydney 9                 4) Cobb, Isabella 9               
 10 Breathitt County
                                  2:18.29   1 
     1) Hudson, Madison 10              2) McIntosh, Morgan 10            
     3) Miller, Jamie 10                4) Smith, Erin 8                  
 
Event 8  Boys 4x200 Meter Relay High School
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Middlesboro                                         1:36.51   10   
     1) Poore, Steven 11                2) Patterson, TJ 10               
     3) Kyle, Jabari 10                 4) Harriston, Corey 12            
  2 Williamsburg                                        1:40.28    8   
     1) Thomas, Gavon 9                 2) Teague, Hagan 9                
     3) Taylor, Braxton 11              4) Myers, Daniel 11               
  3 Leslie County                                       1:40.44    6   
     1) Stubblefield, Brandon 9         2) Caldwell, Jacob 10             
     3) Smith, Tayton 11                4) Adams, Dylan 10                
  4 Oneida Baptist                                      1:41.84    4   
     1) Callaway, Darin 12              2) Onouha, Jindu 12               
     3) Chun, Jonathan 12               4) Brown, Emerald 10              
  5 Breathitt County
                                  1:44.66    2   
     1) Manns, Dalton 10                2) Carter, Ty 10                  
     3) Hardin, Delano 11               4) Stevens, Matthew 10            
  6 Somerset                                            1:44.76    1   
     1) Burton, Blane 9                 2) Gilmore, Chaz 10               
     3) Gilmore, Ricky 9                4) Bastin, Jared 9                
  7 Wolfe County                                        1:59.87  
     1) Barrett, Jose 11                2) Campbell, Nick 10              
     3) Lee, Casey 9                    4) McKinney, Jeremy 10            
 -- Harlan                                                   FS  
     1) Adams, Austin 12                2) Barnes, Carter 11              
     3) Brock, John 11                  4) Clem, Ethan 9                  
 
Event 9  Girls 1600 Meter Run High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Mattingly, Selena         11 Williamsburg           5:51.88   10   
       1:21.920 (1:21.920)        2:54.298 (1:32.378)        4:23.138 (1:28.841)
       5:51.877 (1:28.739)
  2 James, Mallory             8 Middlesboro            5:56.91    8   
       1:21.954 (1:21.954)        2:54.270 (1:32.316)        4:28.029 (1:33.760)
       5:56.905 (1:28.876)
  3 Forgey, Kinsey            12 Leslie County          6:05.31    6   
       1:22.563 (1:22.563)        2:56.191 (1:33.628)        4:35.756 (1:39.565)
       6:05.306 (1:29.550)
  4 Larew, Kennadi             7 Middlesboro            6:21.54    4   
       1:26.256 (1:26.256)        3:03.607 (1:37.351)        4:45.909 (1:42.303)
       6:21.534 (1:35.625)
  5 Mcqueen, Emilee           11 Owsley County          6:23.53    2   
       1:26.977 (1:26.977)        3:04.217 (1:37.240)        4:45.861 (1:41.645)
       6:23.530 (1:37.670)
  6 Schwarz, Abigail          11 Williamsburg           6:25.78    1   
       1:26.557 (1:26.557)        3:03.832 (1:37.275)        4:45.679 (1:41.848)
       6:25.776 (1:40.097)
  7 Voth, Malin               10 Riverside              6:38.34  
       1:30.784 (1:30.784)        3:12.392 (1:41.609)        4:57.105 (1:44.713)
       6:38.332 (1:41.228)
  8 Bishop, Jessalyn           7 Owsley County          7:06.61  
       1:36.328 (1:36.328)        3:23.887 (1:47.560)        5:17.818 (1:53.932)
       7:06.608 (1:48.790)
  9 Foutch, Lauren            10 Somerset               7:18.74  
       1:31.576 (1:31.576)        3:17.572 (1:45.996)        5:18.676 (2:01.104)
       7:18.740 (2:00.064)
 10 Throne, Krista            10 Oneida Baptist         7:27.63  
       1:33.322 (1:33.322)        3:22.920 (1:49.598)        5:26.768 (2:03.849)
       7:27.625 (2:00.857)
 11 Combs, Mackenzie          10 Harlan                 7:55.42  
       1:35.126 (1:35.126)        3:32.283 (1:57.158)        5:43.635 (2:11.352)
       7:55.413 (2:11.778)
 
Event 10  Boys 1600 Meter Run High School
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Chesley, Erik              9 Oneida Baptist         4:52.28   2  10   
       1:07.732 (1:07.732)        2:23.428 (1:15.697)        3:41.653 (1:18.225)
       4:52.271 (1:10.618)
  2 Buckle, John               9 Leslie County          5:02.39   2   8   
       1:09.967 (1:09.967)        2:28.229 (1:18.262)        3:50.251 (1:22.023)
       5:02.388 (1:12.138)
  3 Shuler, Brayden            9 Lee County             5:04.67   2   6   
       1:12.811 (1:12.811)        2:31.646 (1:18.835)        3:49.611 (1:17.966)
       5:04.665 (1:15.055)
  4 Norris, Ozzy               9 Middlesboro            5:09.94   2   4   
       1:08.796 (1:08.796)        2:27.672 (1:18.876)        3:50.569 (1:22.898)
       5:09.931 (1:19.363)
  5 Jones, Brady              10 Williamsburg           5:10.93   2   2   
       1:10.723 (1:10.723)        2:31.736 (1:21.013)        3:56.810 (1:25.074)
       5:10.928 (1:14.119)
  6 Gosser, James             12 Somerset               5:16.97   2   1   
       1:13.197 (1:13.197)        2:34.677 (1:21.481)        4:01.475 (1:26.798)
       5:16.967 (1:15.493)
  7 Myers, Andrew              9 Williamsburg           5:19.10   2 
       1:13.623 (1:13.623)        2:34.545 (1:20.923)        3:57.343 (1:22.799)
       5:19.096 (1:21.753)
  8 Mcintosh, Herbert Nathan  10 Breathitt County       5:21.69   2 
       1:12.462 (1:12.462)        2:34.162 (1:21.701)        3:58.661 (1:24.499)
       5:21.690 (1:23.030)
  9 Stewart, Victor            8 Oneida Baptist         5:21.81   1 
       1:12.132 (1:12.132)        2:35.142 (1:23.010)        3:59.306 (1:24.164)
       5:21.803 (1:22.498)
 10 Gibson, John              10 Owsley County          5:25.17   2 
       1:11.731 (1:11.731)        2:32.948 (1:21.217)        3:58.569 (1:25.622)
       5:25.170 (1:26.601)
 11 Napier, Austin            10 Red Bird               5:27.33   2 
       1:13.157 (1:13.157)        2:35.038 (1:21.882)        4:00.594 (1:25.556)
       5:27.325 (1:26.732)
 12 Barnard, Bryson            8 Middlesboro            5:32.57   1 
       1:11.511 (1:11.511)        2:34.594 (1:23.083)        4:03.721 (1:29.127)
       5:32.561 (1:28.840)
 13 Crabtree, Joseph           9 Somerset               5:34.80   2 
       1:13.735 (1:13.735)        2:36.408 (1:22.674)        4:06.772 (1:30.364)
       5:34.800 (1:28.029)
 14 Ibarra-Gonzales, Felipe    8 Red Bird               5:41.79   2 
       1:15.135 (1:15.135)        2:38.925 (1:23.791)        4:09.855 (1:30.930)
       5:41.782 (1:31.928)
 15 Moore, Dylan               8 June Buchanan          5:47.40   1 
       1:18.798 (1:18.798)        2:49.864 (1:31.067)        4:23.034 (1:33.171)
       5:47.400 (1:24.366)
 16 Robbins, Jacob             9 Pineville              5:51.78   1 
       1:21.587 (1:21.587)        2:53.702 (1:32.116)        4:28.023 (1:34.321)
       5:51.771 (1:23.748)
 17 Kerby, Brent               7 Lynn Camp              6:04.51   2 
       1:15.435 (1:15.435)        2:51.135 (1:35.700)        4:22.656 (1:31.521)
       6:04.508 (1:41.853)
 18 White, Jarrett            11 Wolfe County           6:08.65   1 
       1:24.101 (1:24.101)        3:00.891 (1:36.791)        4:39.365 (1:38.475)
       6:08.650 (1:29.285)
 19 Tackett, Caleb             9 June Buchanan          6:08.97   1 
       1:24.873 (1:24.873)        3:00.374 (1:35.502)        4:39.771 (1:39.397)
       6:08.965 (1:29.194)
 20 Champ, Paul               10 Riverside              6:09.10   1 
       1:32.590 (1:32.590)        3:07.395 (1:34.805)        4:42.614 (1:35.219)
       6:09.093 (1:26.480)
 21 Campbell, Skylar          11 Lee County             6:10.58   1 
       1:26.759 (1:26.759)        3:00.094 (1:33.335)        4:38.602 (1:38.509)
       6:10.571 (1:31.969)
 22 Champ, Randy               8 Riverside              6:14.09   1 
       1:32.610 (1:32.610)        3:07.561 (1:34.951)        4:43.657 (1:36.097)
       6:14.083 (1:30.426)
 23 Buckle, Matthew            7 Leslie County          6:14.11   1 
       1:29.024 (1:29.024)        3:05.079 (1:36.056)        4:43.148 (1:38.070)
       6:14.105 (1:30.957)
 24 Risner, Seth              10 Pineville              6:33.74   1 
       1:31.859 (1:31.859)        3:10.498 (1:38.639)        4:55.790 (1:45.292)
       6:33.736 (1:37.947)
 25 Halsey, Adam               8 Wolfe County           7:54.50   1 
       1:34.109 (1:34.109)        3:30.858 (1:56.750)        5:42.334 (2:11.476)
       7:54.498 (2:12.164)
 -- Smith, Mike                9 Barbourville                DQ   2  Interference
       1:12.037 (1:12.037)        2:32.376 (1:20.339)        3:56.485 (1:24.109)
       5:10.950 (1:14.466)
 
Event 11  Girls 4x100 Meter Relay High School
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Oneida Baptist                                        55.96   2  10   
     1) Field, Emilie 10                2) Schroeder, Katy 10             
     3) Nwangwu, Oluchi 10              4) Smith, Kyra 12                 
  2 Leslie County                                         57.15   2   8   
     1) Howard, Kennedy 12              2) Thomas, McCayla 8              
     3) McCoy, Cheyna 11                4) Buckle, Caroline 7             
  3 Riverside Christian                                   57.38   2   6   
     1) Badarak, Haylee 11              2) Neace, Jordan 10               
     3) Voth, Avery 8                   4) Voth, Malin 10                 
  4 Middlesboro                                           57.47   2   4   
     1) James, Kayla 10                 2) Delk, Katelyn 9                
     3) Mullins, Amber 9                4) Vanover, Alexis 10             
  5 Red Bird                                              57.95   2   2   
     1) Ngwej, Estelle 11               2) Wilson, Kara 12                
     3) Price, Macey 11                 4) Jackson, Halee 8               
  6 Lynn Camp                                             58.08   2   1   
     1) Smith, Braylen 8                2) Mabe, Abby 7                   
     3) Lowe, Alexis 9                  4) Bright, Hailee 11              
  7 Williamsburg                                          58.63   2 
     1) Rector, Natalie 10              2) Dople, Jenna 10                
     3) Chapman, Ashley 9               4) Moses, Jamie 9                 
  8 Owsley County                                         58.90   1 
     1) Bishop, Jessalyn 7              2) Begley, Morgan 8               
     3) Lynch, Lexy 9                   4) Cornwell, Chloe 11             
  9 Somerset                                              59.70   2 
     1) Ulrich, Katie 12                2) Boots, Kennedy 9               
     3) Bowling, Addi 9                 4) Dykes, Chloe 10                
 10 Hazard                                              1:01.14   1 
     1) Epperson, Grace 10              2) Johnson, Kayla 9               
     3) Danner, Libby 9                 4) Cobb, Isabella 9               
 11 Breathitt County
                                  1:03.03   1 
     1) Miller, Jamie 10                2) McIntosh, Morgan 10            
     3) Hudson, Madison 10              4) Smith, Erin 8                  
 12 Pineville                                           1:06.32   1 
     1) Howard, Laurel 8                2) Kelley, Lillie 11              
     3) Elliott, Sarah 10               4) Sloan, Payton 7                
 13 Wolfe County                                        1:06.49   1 
     1) Clapp, Pam 9                    2) Booth, Hannah 10               
     3) Arajs, Lola 9                   4) Barker, Dorah 9                
 -- Harlan                                                   DQ   1  Outside exchange
     1) King, Natalee 10                2) Morton, Ella 9                 
     3) Harriston, Doneisha 8           4) Harriston, Ai-Yana 10          
 
Event 12  Boys 4x100 Meter Relay High School
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Lynn Camp                                             45.62   2  10   
     1) Overbay II, Scott 11            2) Overbay, Joshua 11             
     3) Cook, Dalton 11                 4) Boggs, Tanner 12               
  2 Middlesboro                                           46.88   2   8   
     1) Mason, Alex 11                  2) Kyle, Jabari 10                
     3) Patterson, TJ 10                4) Harriston, Corey 12            
  3 Williamsburg                                          46.94   2   6   
     1) Thomas, Gavon 9                 2) Myers, Daniel 11               
     3) Taylor, Braxton 11              4) Jarboe, Chaz 10                
  4 Harlan                                                47.68   2   4   
     1) Bryson, Tate 11                 2) Barnes, Carter 11              
     3) Brock, John 11                  4) Clem, Ethan 9                  
  5 Oneida Baptist                                        48.03   2   2   
     1) Cruz, Ramses 12                 2) Onouha, Jindu 12               
     3) Chun, Jonathan 12               4) Callaway, Darin 12             
  6 Leslie County                                         49.16   2   1   
     1) Stubblefield, Brandon 9         2) Caldwell, Jacob 10             
     3) Smith, Tayton 11                4) Feltner, Blake 12              
  7 Breathitt County
                                    51.61   2 
     1) Carter, Ty 10                   2) Hudson, Ethan 11               
     3) Stevens, Matthew 10             4) Hardin, Delano 11              
  8 Wolfe County                                          52.37   1 
     1) McIntosh, Cameron 11            2) Parks, Colton 9                
     3) Phipps, Issac 10                4) Blackburn, Blake 12            
 -- Owsley County                                            DQ   1  Before Exchange
     1) Bowling, Christian 7            2) Neace, Shade 11                
     3) Gibson, John 10                 4) Evans, Austin 10               
 
Event 13  Girls 400 Meter Dash High School
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Mattingly, Selena         11 Williamsburg           1:02.23   3  10   
  2 Bowling, Addi              9 Somerset               1:05.67   3   8   
  3 Hall, Lillie              10 Williamsburg           1:07.83   3   6   
  4 Howard, Kennedy           12 Leslie County          1:08.08   3   4   
  5 Buckle, Caroline           7 Leslie County          1:08.88   3   2   
  6 Wright, Jocelyn            9 Middlesboro            1:09.34   3   1   
  7 Morton, Ella               9 Harlan                 1:09.95   3 
  8 Anderson, Audrey          11 Somerset               1:10.28   2 
  9 Grigsby, Brooklyn         11 Middlesboro            1:11.47   3 
 10 Helton, Caeley             7 Pineville              1:11.65   2 
 11 Neace, Jordan             10 Riverside              1:17.38   2 
 12 Voth, Avery                8 Riverside              1:17.40   2 
 13 Fox, Michaela              9 Lee County             1:17.57   2 
 14 Al-darrigai, Huda            Barbourville           1:20.07   1 
 15 Cox, Samanth              10 Lynn Camp              1:21.29   1 
 16 Mboya, Abbi                8 Oneida Baptist         1:26.15   1 
 17 Swafford, Kamille         10 Lynn Camp              1:33.91   1 
 18 Awokoya, Ola              10 Oneida Baptist         1:50.06   1 
 
Event 14  Boys 400 Meter Dash High School
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Poore, Steven             11 Middlesboro              53.25   3  10   
  2 Dixon, Tyler              12 Leslie County            53.33   3   8   
  3 Cook, Dalton              11 Lynn Camp                54.28   3   6   
  4 Adams, Dylan              10 Leslie County            55.83   1   4   
  5 Bastin, Jared              9 Somerset                 56.26   3   2   
  6 Myers, Daniel             11 Williamsburg             57.33   3   1   
  7 Gilmore, Chaz             10 Somerset                 58.14   3 
  8 Brown, James              10 Williamsburg             58.59   3 
  9 Kabota, Nathan            12 Red Bird                 59.28   3 
 10 Fox, Jack                  7 Lee County             1:00.08   2 
 11 Michaelis, Cameron        10 Middlesboro            1:00.23   2 
 12 Phipps, Issac             10 Wolfe County           1:01.07   2 
 13 Sher, Abdallah             9 June Buchanan          1:01.77   1 
 14 Mills, Tanner             12 Barbourville           1:03.66   1 
 15 Carter, Ty                10 Breathitt County       1:04.30   2 
 16 Barrett, Miguel            9 Wolfe County           1:06.61   1 
 17 Dotson, Izaeyah           11 June Buchanan          1:08.26   2 
 18 Moore, Richard            11 Pineville              1:17.52   1 
 
Event 15  Girls 300 Meter Hurdles High School
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Buchanon, Danasia         12 Williamsburg             50.82   2  10   
  2 Damron, Macy              11 Williamsburg             52.54   2   8   
  3 Woody, Baylee             11 Middlesboro              55.58   2   6   
  4 Hatfield, Haven            8 Middlesboro              57.06   2   4   
  5 Garland, Madison           9 Somerset                 58.64   2   2   
  6 Ham, Emily                 8 Somerset               1:01.45   2   1   
  7 Hurt, Brooklyn            10 Riverside              1:01.91   2 
  8 Howard, Laurel             8 Pineville              1:05.43   2 
  9 Stewart, Tonia            10 Harlan                 1:08.04   1 
 
Event 16  Boys 300 Meter Hurdles High School
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Brock, John               11 Harlan                   43.56   2  10   
  2 Whitehead, Sean           10 Pineville                45.38   2   8   
  3 Golden, Matthew           11 Pineville                46.33   2   6   
  4 Eldridge, Joey            12 Leslie County            46.54   2   4   
  5 Eldridge, Tayshaun        11 Leslie County            47.57   2   2   
  6 Evans, Austin             10 Owsley County            48.71   2   1   
  7 Napier, Nathan             9 Middlesboro              49.70   1 
  8 Teague, Hagan              9 Williamsburg             50.17   2 
  9 Dick, Isiah               10 Middlesboro              50.35   2 
 10 Griffith, Rodney Brian    10 Breathitt County         52.50   1 
 11 Hobbs, Jeffrey            10 Lee County               53.36   1 
 12 Siler, Kevin              11 Williamsburg             55.69   1 
 
Event 17  Girls 800 Meter Run High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Mattingly, Selena         11 Williamsburg           2:30.99   10   
       1:10.907 (1:10.907)        2:30.990 (1:20.084)
  2 Rose, Grace                9 Middlesboro            2:36.42    8   
       1:17.237 (1:17.237)        2:36.416 (1:19.179)
  3 Bryson, Lucy              10 Harlan                 2:42.98    6   
       1:16.928 (1:16.928)        2:42.977 (1:26.050)
  4 James, Mallory             8 Middlesboro            2:45.69    4   
       1:19.980 (1:19.980)        2:45.686 (1:25.707)
  5 Warren, Naveah             9 Williamsburg           2:48.42    2   
       1:20.036 (1:20.036)        2:48.416 (1:28.381)
  6 Dykes, Chloe              10 Somerset               2:54.85    1   
       1:31.379 (1:31.379)        2:54.844 (1:23.466)
  7 Howard, Anna              12 Pineville              3:02.05  
       1:23.690 (1:23.690)        3:02.046 (1:38.357)
  8 Voth, Avery                8 Riverside              3:02.10  
       1:32.313 (1:32.313)        3:02.094 (1:29.781)
  9 Fox, Michaela              9 Lee County             3:06.92  
       1:27.329 (1:27.329)        3:06.918 (1:39.590)
 10 Sloan, Payton              7 Pineville              3:17.32  
       1:38.643 (1:38.643)        3:17.315 (1:38.673)
 11 Bishop, Aidrian           10 Owsley County          3:19.36  
       1:31.915 (1:31.915)        3:19.352 (1:47.438)
 12 Mutesi, Darlene            8 Oneida Baptist         3:20.97  
       1:35.921 (1:35.921)        3:20.969 (1:45.049)
 13 Swafford, Kamille         10 Lynn Camp              3:58.61  
       1:59.901 (1:59.901)        3:58.609 (1:58.708)
 14 Dowdy, Anna               10 Oneida Baptist         4:06.11  
       1:51.920 (1:51.920)        4:06.110 (2:14.190)
 
Event 18  Boys 800 Meter Run High School
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Fields, Tate              10 Williamsburg           2:09.07   2  10   
       1:01.663 (1:01.663)        2:09.063 (1:07.400)
  2 Smith, Ethan              10 Pineville              2:09.82   2   8   
       1:02.421 (1:02.421)        2:09.815 (1:07.394)
  3 McDaniel, Bryce           10 Somerset               2:14.03   2   6   
       1:02.841 (1:02.841)        2:14.025 (1:11.184)
  4 Buckle, John               9 Leslie County          2:15.05   2   4   
       1:03.799 (1:03.799)        2:15.041 (1:11.242)
  5 Jones, Brady              10 Williamsburg           2:15.25   2   2   
       1:02.393 (1:02.393)        2:15.241 (1:12.848)
  6 McCourt, Philip           10 Oneida Baptist         2:16.47   2   1   
       1:03.407 (1:03.407)        2:16.465 (1:13.058)
  7 Crabtree, Joseph           9 Somerset               2:20.35   2 
       1:07.411 (1:07.411)        2:20.349 (1:12.938)
  8 Wilson, Jagger            10 Red Bird               2:21.66   2 
       1:05.987 (1:05.987)        2:21.654 (1:15.668)
  9 Gatei, JD                 10 Oneida Baptist         2:23.04   2 
       1:04.395 (1:04.395)        2:23.034 (1:18.640)
 10 Mcintosh, Herbert Nathan  10 Breathitt County       2:23.62   2 
       1:06.139 (1:06.139)        2:23.618 (1:17.480)
 11 Neace, Shade              11 Owsley County          2:23.65   2 
       1:07.821 (1:07.821)        2:23.642 (1:15.822)
 12 Onusumba, Adolphe         10 Red Bird               2:25.61   1 
       1:11.450 (1:11.450)        2:25.603 (1:14.154)
 13 Kerby, Joseph              8 Lynn Camp              2:26.01   1 
       1:09.966 (1:09.966)        2:26.007 (1:16.042)
 14 Morton, Charles David     10 Harlan                 2:29.13   2 
       1:11.097 (1:11.097)        2:29.122 (1:18.026)
 15 Bryson, Tate              11 Harlan                 2:29.49   2 
       1:11.991 (1:11.991)        2:29.490 (1:17.500)
 16 Barnard, Bryson            8 Middlesboro            2:29.81   2 
       1:09.685 (1:09.685)        2:29.810 (1:20.126)
 17 Bradford, Cameron          9 Leslie County          2:33.71   1 
       1:11.255 (1:11.255)        2:33.709 (1:22.455)
 18 Moore, Dylan               8 June Buchanan          2:38.00   1 
       1:16.839 (1:16.839)        2:37.997 (1:21.158)
 19 Champ, Paul               10 Riverside              2:38.61   1 
       1:19.224 (1:19.224)        2:38.605 (1:19.381)
 20 Tackett, Caleb             9 June Buchanan          2:40.27   1 
       1:17.150 (1:17.150)        2:40.263 (1:23.114)
 21 Campbell, Skylar          11 Lee County             2:42.36   1 
       1:19.950 (1:19.950)        2:42.359 (1:22.410)
 22 Gregory, Will              9 Pineville              2:42.99   1 
       1:17.998 (1:17.998)        2:42.987 (1:24.990)
 23 Champ, Randy               8 Riverside              2:53.24   1 
       1:23.456 (1:23.456)        2:53.235 (1:29.780)
 24 Lewis, Gary                7 Owsley County          3:00.74   1 
       1:20.051 (1:20.051)        3:00.733 (1:40.683)
 25 Martin, Drew               7 Middlesboro            3:11.33   1 
       1:27.018 (1:27.018)        3:11.321 (1:44.304)
 
Event 19  Girls 200 Meter Dash High School
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Anderson, Audrey          11 Somerset                 27.11   4  10   
  2 Burgess, Kendall           9 Somerset                 27.20   4   8   
  3 Badarak, Haylee           11 Riverside                29.22   4   6   
  4 Lynch, Lexy                9 Owsley County            29.73   4   4   
  5 James, Kayla              10 Middlesboro              30.17   4   2   
  6 Jackson, Halee             8 Red Bird                 30.43   4   1   
  7 Helton, Caeley             7 Pineville                30.60   4 
  8 Mabe, Abby                 7 Lynn Camp                30.87   4 
  9 Neace, Jordan             10 Riverside                31.48   3 
 10 Delk, Katelyn              9 Middlesboro              31.54   3 
 11 Moses, Jamie               9 Williamsburg             31.75   3 
 12 Price, Macey              11 Red Bird                 31.81   3 
 13 Jones, Raegan              7 Harlan                   32.22   2 
 14 Lewis, Hailey              7 Leslie County            32.33   2 
 15 Dople, Jenna              10 Williamsburg             32.47   3 
 16 Dodge, Abigail             8 Leslie County            33.02   2 
 17 Owens, Emma                7 Harlan                   33.63   3 
 18 Miller, Jamie             10 Breathitt County         33.75   2 
 19 Slockon, Ellen             9 Oneida Baptist           34.64   2 
 20 Banks, Keisha             11 Wolfe County             35.04   2 
 21 Geerlings, Leidy          11 Oneida Baptist           35.25   1 
 22 Sahay, Destiny             8 June Buchanan            35.85   1 
 23 Combs, Sydney              9 Hazard                   37.32   1 
 24 Braman, Katie              9 Hazard                   37.41   1 
 25 Mattingly, Erica          10 Wolfe County             39.24   1 
 
Event 20  Boys 200 Meter Dash High School
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Brown, Cyrail             12 Red Bird                 24.13   3  10   
  2 Harriston, Corey          12 Middlesboro              24.25   3   8   
  3 Poore, Steven             11 Middlesboro              24.87   3   6   
  4 Onouha, Jindu             12 Oneida Baptist           25.25   2   4   
  5 Thomas, Gavon              9 Williamsburg             25.28   3   2   
  6 Caldwell, Jacob           10 Leslie County            25.37   2   1   
  7 Watts, Daniel             11 Pineville                25.39   2 
  8 Bastin, Jared              9 Somerset                 25.74   3 
  9 Taylor, Braxton           11 Williamsburg             25.76   3 
 10 Stubblefield, Brandon      9 Leslie County            25.86   3 
 11 Gilmore, Chaz             10 Somerset                 25.89   3 
 12 Manns, Dalton             10 Breathitt County         25.91   2 
 13 Fultz, Ben                11 Lynn Camp                26.66   2 
 14 Huff, Camree              11 Red Bird                 26.80   1 
 15 Phipps, Issac             10 Wolfe County             27.36   1 
 16 Fox, Jack                  7 Lee County               28.26   1 
 17 Varney, Grant              8 June Buchanan            28.58   1 
 18 Rohr, Aidan               11 Breathitt County         28.87   1 
 19 Varney, Peyton             9 June Buchanan            29.16   1 
 20 Hobbs, Jeffrey            10 Lee County               30.06   1 
 
Event 21  Girls 3200 Meter Run High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Mattingly, Selena         11 Williamsburg          13:20.48   10   
       1:30.655 (1:30.655)        3:12.886 (1:42.231)        4:49.067 (1:36.182)
       6:33.497 (1:44.431)        8:24.658 (1:51.161)       10:11.755 (1:47.097)
      11:50.120 (1:38.365)       13:20.475 (1:30.356)
  2 James, Mallory             8 Middlesboro           13:40.17    8   
       1:30.963 (1:30.963)        3:13.138 (1:42.175)        4:55.073 (1:41.935)
       6:42.407 (1:47.335)        8:27.194 (1:44.787)       10:12.501 (1:45.307)
      11:58.064 (1:45.563)       13:40.163 (1:42.099)
  3 Mcqueen, Emilee           11 Owsley County         13:58.82    6   
       1:32.573 (1:32.573)        3:16.730 (1:44.157)        5:03.770 (1:47.041)
       6:51.121 (1:47.351)        8:40.036 (1:48.915)       10:29.475 (1:49.439)
      12:18.660 (1:49.185)       13:58.811 (1:40.151)
  4 Schwarz, Abigail          11 Williamsburg          14:35.50    4   
       1:32.797 (1:32.797)        3:16.982 (1:44.185)        5:04.134 (1:47.153)
       6:51.457 (1:47.323)        8:41.470 (1:50.013)       10:37.977 (1:56.507)
      12:38.012 (2:00.035)       14:35.495 (1:57.483)
  5 Voth, Malin               10 Riverside             15:03.22    2   
       1:36.179 (1:36.179)        3:27.259 (1:51.081)        5:21.308 (1:54.049)
       7:17.889 (1:56.581)        9:13.660 (1:55.771)       11:14.629 (2:00.969)
      13:13.537 (1:58.909)       15:03.212 (1:49.675)
  6 Foutch, Lauren            10 Somerset              16:24.68    1   
       1:39.323 (1:39.323)        3:31.401 (1:52.079)        5:31.642 (2:00.241)
       7:43.993 (2:12.351)        9:59.739 (2:15.747)       12:16.310 (2:16.571)
      14:30.519 (2:14.209)       16:24.675 (1:54.157)
  7 Schneider, Makena          8 Middlesboro           16:32.02  
       1:33.533 (1:33.533)        3:22.895 (1:49.363)        5:23.780 (2:00.885)
       7:32.077 (2:08.297)        9:43.472 (2:11.395)       11:59.050 (2:15.579)
      14:14.831 (2:15.781)       16:32.015 (2:17.185)
  8 Hernandez, Angelica        9 Somerset              16:34.94  
       1:40.725 (1:40.725)        3:32.963 (1:52.239)        5:32.260 (1:59.297)
       7:40.357 (2:08.097)        9:52.443 (2:12.087)       12:10.602 (2:18.159)
      14:28.651 (2:18.049)       16:34.933 (2:06.283)
 
Event 22  Boys 3200 Meter Run High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Yesuf, Isador             12 Oneida Baptist        11:03.97   10   
       1:12.970 (1:12.970)        2:32.537 (1:19.568)        3:58.176 (1:25.640)
       5:26.787 (1:28.612)        6:56.440 (1:29.654)        8:23.717 (1:27.278)
       9:49.872 (1:26.156)       11:03.968 (1:14.096)
  2 Driver, Dustin            10 Red Bird              11:08.79    8   
       1:11.304 (1:11.304)        2:34.407 (1:23.104)        4:00.086 (1:25.680)
       5:28.101 (1:28.016)        6:57.140 (1:29.040)        8:25.597 (1:28.458)
       9:53.198 (1:27.602)       11:08.784 (1:15.586)
  3 Norris, Ozzy               9 Middlesboro           11:11.55    6   
       1:10.416 (1:10.416)        2:31.699 (1:21.284)        3:57.830 (1:26.132)
       5:26.595 (1:28.766)        6:57.000 (1:30.406)        8:25.553 (1:28.554)
       9:53.648 (1:28.096)       11:11.548 (1:17.900)
  4 Shuler, Brayden            9 Lee County            11:18.31    4   
       1:17.888 (1:17.888)        2:44.883 (1:26.996)        4:07.676 (1:22.794)
       5:32.689 (1:25.014)        7:00.552 (1:27.864)        8:26.711 (1:26.160)
       9:56.858 (1:30.148)       11:18.307 (1:21.450)
  5 Gosser, James             12 Somerset              11:29.87    2   
       1:12.718 (1:12.718)        2:35.399 (1:22.682)        4:02.844 (1:27.446)
       5:31.623 (1:28.780)        7:02.830 (1:31.207)        8:36.239 (1:33.410)
      10:07.630 (1:31.392)       11:29.861 (1:22.232)
  6 Valentine, Ransen          9 Somerset              11:43.31    1   
       1:21.040 (1:21.040)        2:48.369 (1:27.330)        4:17.106 (1:28.738)
       5:47.811 (1:30.706)        7:17.230 (1:29.420)        8:47.777 (1:30.548)
      10:19.066 (1:31.290)       11:43.307 (1:24.242)
  7 Myers, Andrew              9 Williamsburg          11:56.24  
       1:17.592 (1:17.592)        2:44.603 (1:27.012)        4:11.072 (1:26.470)
       5:44.255 (1:33.183)        7:17.006 (1:32.752)        8:48.029 (1:31.024)
      10:24.818 (1:36.789)       11:56.231 (1:31.414)
  8 Lucas, Wyatt              11 Owsley County         12:18.27  
       1:18.296 (1:18.296)        2:45.335 (1:27.040)        4:11.374 (1:26.040)
       5:44.659 (1:33.285)        7:18.548 (1:33.890)        9:00.447 (1:41.899)
      10:43.532 (1:43.085)       12:18.265 (1:34.733)
  9 Morton, Charles David     10 Harlan                13:00.77  
       1:22.426 (1:22.426)        2:57.435 (1:35.009)        4:36.136 (1:38.701)
       6:18.189 (1:42.053)        8:02.513 (1:44.325)        9:46.946 (1:44.433)
      11:32.687 (1:45.741)       13:00.762 (1:28.076)
 10 Baker, Caleb               9 Middlesboro           13:01.30  
       1:20.182 (1:20.182)        2:56.829 (1:36.647)        4:33.768 (1:36.939)
       6:17.639 (1:43.871)        8:02.697 (1:45.059)        9:46.734 (1:44.037)
      11:31.543 (1:44.809)       13:01.298 (1:29.756)
 11 Hawn, Lane                10 Williamsburg          13:43.39  
       1:24.568 (1:24.568)        3:01.145 (1:36.577)        4:40.672 (1:39.527)
       6:27.570 (1:46.899)        8:17.481 (1:49.911)       10:08.754 (1:51.273)
      11:59.173 (1:50.419)       13:43.390 (1:44.217)
 12 Mase, Gage                10 Leslie County         14:16.46  
       1:19.716 (1:19.716)        2:51.849 (1:32.134)        4:34.540 (1:42.691)
       6:22.817 (1:48.277)        8:21.407 (1:58.591)       10:22.382 (2:00.975)
      12:28.107 (2:05.725)       14:16.452 (1:48.345)
 13 Pennington, Zach          11 Leslie County         15:00.87  
       1:25.538 (1:25.538)        3:00.549 (1:35.012)        4:49.146 (1:48.597)
       6:51.270 (2:02.125)        8:58.007 (2:06.737)       11:04.750 (2:06.743)
      13:16.324 (2:11.575)       15:00.869 (1:44.545)
 -- Lewis, Dakota              9 Owsley County               DQ   7 laps
       1:26.460 (1:26.460)        3:17.010 (1:50.551)        5:16.109 (1:59.099)
       7:21.366 (2:05.257)        9:34.311 (2:12.945)       11:48.837 (2:14.527)
      13:58.916 (2:10.079)
 
Event 23  Girls 4x400 Meter Relay High School
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Williamsburg                                        4:34.75   10   
     1) Abbott, Lillie 11               2) Warren, Naveah 9               
     3) Hall, Lillie 10                 4) Buchanon, Danasia 12           
       2:22.571 (2:22.571)        3:29.220 (1:06.650)        4:34.746 (1:05.526)
  2 Leslie County                                       4:35.99    8   
     1) Howard, Kennedy 12              2) Thomas, McCayla 8              
     3) Forgey, Kinsey 12               4) Buckle, Caroline 7             
       2:19.925 (2:19.925)        3:27.344 (1:07.420)        4:35.990 (1:08.646)
  3 Middlesboro                                         4:44.81    6   
     1) Grigsby, Brooklyn 11            2) Larew, Kennadi 7               
     3) Gent, Grace 9                   4) Wright, Jocelyn 9              
       2:21.899 (2:21.899)        3:36.056 (1:14.158)        4:44.808 (1:08.752)
  4 Pineville                                           4:52.31    4   
     1) Fortner, Elayne 10              2) Howard, Anna 12                
     3) Helton, Caeley 7                4) Helton, Jenah 10               
       2:25.127 (2:25.127)        3:40.080 (1:14.954)        4:52.306 (1:12.226)
  5 Somerset                                            5:02.87    2   
     1) Ulrich, Katie 12                2) Dykes, Chloe 10                
     3) Boots, Kennedy 9                4) Herndon, Lexie 9               
       2:29.421 (2:29.421)        3:47.654 (1:18.234)        5:02.869 (1:15.216)
  6 Harlan                                              5:09.83    1   
     1) Jones, Raegan 7                 2) Bryson, Lucy 10                
     3) Combs, Mackenzie 10             4) Harriston, Ai-Yana 10          
       2:28.917 (2:28.917)        3:46.464 (1:17.548)        5:09.823 (1:23.360)
  7 Oneida Baptist                                      5:17.50  
     1) Field, Emilie 10                2) Nuquay, Emmantoria 11          
     3) Ramos, Mariama 9                4) Rankin, Macey 11               
       2:46.135 (2:46.135)        4:01.418 (1:15.284)        5:17.499 (1:16.082)
 
Event 24  Boys 4x400 Meter Relay High School
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Pineville                                           3:46.23   10   
     1) Couch, Landon 10                2) Watts, Daniel 11               
     3) Smith, Ethan 10                 4) Whitehead, Sean 10             
       1:55.534 (1:55.534)          2:52.439 (56.906)          3:46.227 (53.788)
  2 Williamsburg                                        3:49.81    8   
     1) Brown, James 10                 2) Fields, Tate 10                
     3) Jones, Brady 10                 4) Myers, Daniel 11               
       1:56.442 (1:56.442)          2:53.307 (56.866)          3:49.807 (56.500)
  3 Leslie County                                       3:52.80    6   
     1) Buckle, John 9                  2) Eldridge, Joey 12              
     3) Adams, Dylan 10                 4) Dixon, Tyler 12                
       1:55.698 (1:55.698)        2:56.655 (1:00.958)          3:52.792 (56.138)
  4 Harlan                                              3:55.82    4   
     1) Miller, Story 9                 2) Bryson, Tate 11                
     3) McKenzie, Jarrett 11            4) Clem, Ethan 9                  
       1:59.144 (1:59.144)          2:58.899 (59.756)          3:55.816 (56.918)
  5 Middlesboro                                         3:57.73    2   
     1) Poore, Steven 11                2) Bogonko, Caleb 9               
     3) Michaelis, Cameron 10           4) Padgett, Andrew 11             
       1:59.060 (1:59.060)          2:58.317 (59.258)          3:57.730 (59.414)
  6 Somerset                                            3:58.69    1   
     1) McDaniel, Bryce 10              2) Burton, Blane 9                
     3) Gilmore, Chaz 10                4) Gilmore, Ricky 9               
       2:00.736 (2:00.736)          3:00.723 (59.988)          3:58.688 (57.966)
  7 Breathitt County
                                  4:05.88  
     1) Manns, Dalton 10                2) Rohr, Aidan 11                 
     3) Hudson, Ethan 11                4) Mcintosh, Herbert Nathan 10    
       2:02.344 (2:02.344)        3:06.667 (1:04.324)          4:05.874 (59.208)
  8 Oneida Baptist                                      4:06.49  
     1) McCourt, Philip 10              2) Gatei, JD 10                   
     3) Stewart, Victor 8               4) Chesley, Erik 9                
       2:06.158 (2:06.158)        3:07.537 (1:01.380)          4:06.482 (58.946)
 
Event 25  Girls Shot Put High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 King, Mackenzie           12 Harlan                35-06.50   10   
      33-00  32-05  35-06.50  33-06  31-10  34-01.50
  2 Brooks, Timesha           12 Middlesboro           35-01.00    8   
      34-00  35-01  31-10  33-00  34-08  33-10
  3 Caldwell, Makenna         11 Red Bird              29-10.50    6   
      29-10.50  29-06.50  28-10  28-01.50  29-09.50  28-10.50
  4 Bowen, Rose               11 Williamsburg          29-08.00    4   
      28-06  26-02  28-01.50  29-02  29-08  29-01.50
  5 Burkett, Trinity           9 Somerset              29-06.50    2   
      25-05  28-08  27-05.50  29-06.50  27-06  27-11
  6 Long, Faith               10 Pineville             29-03.00    1   
      26-08  28-00  28-05  27-01  27-10  29-03
  7 Chapman, Madison          10 Williamsburg          28-07.00  
      27-09  27-03  28-07  26-06  24-09  27-03.50
  8 Kelley, Lillie            11 Pineville             27-11.00  
      27-05.50  27-11  25-08            
  9 Garland, Madison           9 Somerset              26-09.00  
      26-09  24-00  26-03            
 10 Caldwell, Taylor           9 Red Bird              25-03.00  
      21-00  25-03  25-02.50            
 11 Carter, Malorie           12 Middlesboro           24-09.00  
      23-04.50  24-06  24-09           
 12 Marlow, Marissa            8 Harlan                22-02.00  
      21-07.50  21-04  22-02            
 13 Cahill, Alyssa             9 Oneida Baptist        21-10.00  
      20-01.50  21-10  19-11.50            
 14 Bailey, Tressany           9 Leslie County         18-09.50  
      18-09.50  17-04.50  16-09            
 15 Smith, Andreya            10 Breathitt County      16-05.50  
      15-07.50  14-09  16-05.50            
 16 Couch, Polly              12 Leslie County         16-02.00  
      16-02  15-10  14-10            
 17 Tonda, Emilie             11 Oneida Baptist        16-00.00  
      ND  16-00  15-01            
 18 Smith, Erin                8 Breathitt County      12-04.00  
      12-04  11-08.50  11-10            
 
Event 26  Boys Shot Put High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Wilson, Tavian            12 Somerset              44-04.00   10   
      44-04  41-06  42-01  41-09  41-07.50  39-10
  2 Mitchell, Skylar          12 Leslie County         43-08.50    8   
      40-06  40-04.50  42-00.50  40-05.50  43-04  43-08.50
  3 Poore, Alec               12 Williamsburg          43-02.00    6   
      41-11  40-05.50  41-06  43-02  42-03  ND
  4 Strong, Dalton            10 Hazard                40-00.50    4   
      38-05.50  37-11.50  37-01.50  ND  36-06  40-00.50
  5 Perkins, Will             11 Somerset              39-05.50    2   
      36-03  39-05.50  34-11         
  6 Herman, Taran             12 Lynn Camp             39-02.50    1   
      37-04.50  34-06.50  39-02.50  37-07  34-01  37-05.50
  7 Patternson-Graves, Raysh  11 Middlesboro           37-08.00  
      37-08  36-07.50  35-10  35-11.50  34-09  32-10
  8 Moore, Ethan              11 Breathitt County      37-07.50  
      37-07.50  ND  24-05.50            
  9 Simpson, Lawrence         12 Pineville             37-05.50  
      35-10  36-06.50  37-05.50            
 10 Perkins, Noah             12 Williamsburg          36-00.00  
      36-00  ND  34-06         
 11 Roberts, Josh             11 Leslie County         35-06.00  
      34-06.50  35-06  33-06.50            
 12 Ogunkale, Dami            12 Oneida Baptist        34-00.00  
      34-00  30-06.50  29-10.50            
 13 Holbrook, Nick            11 Pineville             31-09.50  
      31-06  29-06.50  31-09.50           
 14 Bogonko, Caleb             9 Middlesboro           31-04.00  
      28-05  28-09.50  31-04            
 15 Voth, Wesley              11 Riverside             31-03.00  
      31-03  28-05  29-10.50            
 16 Riley, Matt               10 Wolfe County          30-04.00  
      30-04  29-03  29-07            
 17 Smith, Nathan             10 Hazard                28-11.50  
      27-07.50  27-10  28-11.50            
 18 Middleton, Cade            8 Harlan                28-02.50  
      26-05.50  28-02.50  27-09            
 19 Deaton, Dusty             11 Breathitt County      27-11.00  
      24-05  27-07.50  27-11           
 20 Hatfield, Derek           12 Barbourville         J27-11.00  
      26-05  26-09.50  27-11           
 21 Bailey, Jalen              9 Oneida Baptist        27-08.50  
      27-07.50  22-03  27-08.50            
 22 Bryson, Tate              11 Harlan                27-07.50  
      26-08  25-00.50  27-07.50            
 23 Jones, Hunter             12 Barbourville          25-00.00  
      23-03  23-05.50  25-00            
 24 Champ, Paul               10 Riverside             23-07.50  
      22-11.50  23-07.50  21-06.50            
 25 Beasley, Tyler            10 Wolfe County          22-10.00  
      21-08.50  22-04  22-10           
 
Event 27  Girls Discus Throw High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 King, Mackenzie           12 Harlan                  113-02   10   
      95-00  104-01  109-03  105-03  111-07  113-02
  2 Foutch, Lauren            10 Somerset                103-09    8   
      103-09  ND  82-11  90-11  84-02  ND
  3 Griffith, Hannah          11 Breathitt County         96-09    6   
      96-09  87-04  73-01  73-09  96-00  87-04
  4 Bowen, Rose               11 Williamsburg             91-02    4   
      91-02  75-01  70-02  70-09  ND  82-02
  5 Lashon, Laneisha          11 Leslie County            87-09    2   
      87-09  84-00  76-00  81-02  ND  79-09
  6 Long, Faith               10 Pineville                84-06    1   
      64-06  84-06  ND  ND  70-10    
  7 Chapman, Madison          10 Williamsburg             80-02  
      72-07  80-02  76-05  66-04  63-04  70-06
  8 Carter, Malorie           12 Middlesboro              74-10  
      68-00  74-10  ND           
  9 Brooks, Timesha           12 Middlesboro              74-07  
      ND  ND  74-07           
 10 Lawson, Mackenzie          8 Red Bird                 73-10  
      72-03  73-10  71-06            
 11 Burkett, Trinity           9 Somerset                 68-09  
      54-00  61-10  68-09            
 12 Robbins, Hannah           10 Pineville                65-07  
      65-07  64-00  54-00            
 13 Cahill, Alyssa             9 Oneida Baptist           60-11  
      54-07  52-01  60-11            
 14 Begley, Chelsey            8 Leslie County            59-00  
      59-00  50-06  50-11            
 15 Barker, Dorah              9 Wolfe County             49-10  
      48-09  46-08  49-10            
 16 Middleton, Harley          7 Harlan                   45-11  
      44-10  43-09  45-11            
 17 Spencer, Grace            10 Lee County               43-05  
      41-00  43-05  39-08            
 18 Barnett, Kayla             8 Breathitt County         41-11  
      41-09  41-01  41-11           
 19 Tonda, Emilie             11 Oneida Baptist           32-10  
      23-09  32-10  31-08            
 
Event 28  Boys Discus Throw High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Perkins, Will             11 Somerset                139-09   10   
      132-09  135-01  125-09  136-06  139-09  136-09
  2 Poore, Alec               12 Williamsburg            129-05    8   
      127-01  ND  121-11  117-05  129-05  ND
  3 Eiserman, Braxton         11 Breathitt County        113-01    6   
      113-01  106-00  108-10  ND  95-10  105-01
  4 Wilson, Tavian            12 Somerset                112-03    4   
      100-06  99-04  ND  103-08  96-10  112-03
  5 Goins, Draven             11 Hazard                  110-02    2   
      102-03  110-02  106-03  90-04  84-02  104-05
  6 Voth, Wesley              11 Riverside               106-11    1   
      102-01  97-08  106-11  84-05  89-02  ND
  7 Meadows, Christian        11 Lynn Camp                99-06  
      81-08  99-06  ND  ND  94-09  94-02
  8 Caudill, Mackenzi         11 Hazard                   97-06  
      89-03  86-11  97-06            
  9 Maxey, Cody               11 Williamsburg             94-05  
      83-00  89-04  94-05            
 10 Riley, Matt               10 Wolfe County             91-08  
      86-02  81-01  91-08            
 11 Ogunkale, Dami            12 Oneida Baptist           88-04  
      69-05  88-04  64-05            
 12 Simpson, Lawrence         12 Pineville                87-03  
      78-04  87-03  82-03            
 13 Holbrook, Nick            11 Pineville                84-00  
      ND  84-00  76-00            
 14 Bogonko, Caleb             9 Middlesboro              82-06  
      74-02  82-06  81-08            
 15 Lawson, Trevor            12 Lynn Camp                81-07  
      79-03  81-07  81-06            
 16 Middleton, Cade            8 Harlan                   72-09  
      72-09  ND  ND            
 17 Banks, Chase              11 Breathitt County         67-11  
      67-11  62-01  62-05            
 18 Mullins, Thaddus          11 Oneida Baptist           63-09  
      61-03  63-09  ND           
 19 Patternson-Graves, Raysh  11 Middlesboro              62-00  
      62-00  61-06  58-05            
 20 Blanton, Riddick           9 Lee County               43-11  
      ND  42-05  43-11            
 
Event 29  Girls Long Jump High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Burgess, Kendall           9 Somerset              16-08.50   10   
      16-08.50  15-10.50  16-05.75  15-09  16-07.50  16-03.25
  2 Damron, Macy              11 Williamsburg          14-05.75    8   
      14-03.50  14-02.50  14-05.75  13-05.50  13-07.75  13-10.25
  3 Bowling, Addi              9 Somerset             J14-05.75    6   
      12-06  14-05.75  ND  13-07  12-05  13-08.75
  4 Badarak, Haylee           11 Riverside             14-05.00    4   
      14-05  13-01.75  13-07.25  13-00.25  ND  13-04.25
  5 Pelfrey, Christin         11 Wolfe County          14-03.00    2   
      ND  13-00.50  13-07  13-05  14-03  ND
  6 Rector, Natalie           10 Williamsburg          13-03.75    1   
      13-03.75  12-09.50  13-02.50  11-06.75  13-02.75  ND
  7 Helton, Jenah             10 Pineville             13-02.25  
      12-11.25  12-05.75  13-01.75  13-02.25  12-08.25  12-09
  8 Mullins, Amber             9 Middlesboro           13-00.00  
      13-00  12-02.50  12-08.75         
  9 Field, Emilie             10 Oneida Baptist        12-11.00  
      12-11  12-08.25  12-08            
 10 Danner, Libby              9 Hazard                12-01.00  
      10-11.50  12-01  10-01.25            
 11 Dawhare, Izabella         10 Hazard                12-00.75  
      11-02.25  11-02  12-00.75            
 12 Banks, Keisha             11 Wolfe County          11-09.75  
      ND  11-06.50  11-09.75            
 13 Hurt, Brooklyn            10 Riverside             11-08.75  
      11-03  11-08.75  11-00.75            
 14 Harriston, Ai-Yana        10 Harlan                10-10.00  
      ND  ND  10-10            
 15 Collins, Skye              8 Middlesboro           10-07.25  
      10-00.75  10-07.25  ND            
 16 Adams, McKenzie           10 Leslie County         10-06.50  
      10-03.75  10-06.50  10-05            
 17 Owens, Emma                7 Harlan                 9-09.50  
      8-11.25  9-09.50  9-09.50            
 -- Hughes, Lindsey            7 Leslie County               ND  
      ND  ND  ND            
 
Event 30  Boys Long Jump High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Harriston, Corey          12 Middlesboro           19-04.00   10   
      19-03.75  ND  16-04  14-08  18-09  19-04
  2 Barnes, Carter            11 Harlan                18-06.25    8   
      17-04.25  17-06.75  18-06.25  16-06  17-05.25  17-09
  3 Dixon, Tyler              12 Leslie County         18-03.75    6   
      16-02.25  18-03.75  18-01.25  16-07.75  17-09.75  17-01
  4 Jarboe, Chaz              10 Williamsburg          18-00.75    4   
      ND  17-00.25  18-00.75  17-11.25  ND  17-00.25
  5 Feltner, Blake            12 Leslie County         17-11.50    2   
      17-08.75  16-10  17-09.50  17-03.50  17-11.50  17-05
  6 Padgett, Andrew           11 Middlesboro           17-08.50    1   
      15-09.75  16-10.25  17-03.75  16-08  16-10.25  17-08.50
  7 McDaniel, Bryce           10 Somerset              16-09.25  
      16-09.25  16-06.75  15-10.75  16-07.25  15-04  16-05.75
  8 Ledbetter, Josh           11 Pineville             16-06.75  
      15-07  15-00.50  16-06.75         
  9 Hudson, Ethan             11 Breathitt County      16-05.50  
      15-11.25  16-05.50  16-04.75         
 10 Campos, Hayden            11 Somerset              16-00.50  
      16-00.50  ND  14-10.50            
 11 McKinney, Jeremy          10 Wolfe County          15-07.25  
      ND  ND  15-07.25           
 12 Sola-Adeyemi, Dotun       12 Oneida Baptist        15-05.00  
      ND  14-06.75  15-05            
 13 Kerby, Joseph              8 Lynn Camp             15-01.50  
      14-02  15-00.25  15-01.50         
 14 Stevens, Matthew          10 Breathitt County      14-10.25  
      14-10.25  14-06  13-04.25         
 15 Thompson, Markel          10 Lee County            14-10.00  
      ND  14-10  14-08.50            
 16 Thompson, X'Avion          9 Lee County            14-09.75  
      14-09.75  13-07.75  14-04.75           
 17 Creech, Logan              9 Wolfe County          14-09.00  
      14-09  ND  14-00            
 18 Dunn, Dalton              11 Williamsburg          14-08.00  
      14-08  13-11.75  ND           
 
Event 31  Girls Triple Jump High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Hall, Lillie              10 Williamsburg          31-07.75   10   
      29-08.25  31-01  ND  29-05.25  31-07.75  31-02.75
  2 Ham, Emily                 8 Somerset              29-10.75    8   
      28-09.25  28-01.75  28-00.25  28-07.75  28-07.75  29-10.75
  3 Rector, Natalie           10 Williamsburg          29-09.00    6   
      28-03  28-05.50  28-07  29-04.50  29-04  29-09
  4 Garland, Madison           9 Somerset              28-08.50    4   
      26-11.25  27-04.25  27-01.75  28-08.50  28-06.25  27-09
  5 Banks, Keisha             11 Wolfe County          26-05.25    2   
      25-03.50  25-10.75  26-01  26-05.25  ND  ND
 -- Mullins, Amber             9 Middlesboro                 ND  
      ND  ND  ND           
 -- Pace, Mia                  7 Harlan                      ND  
      ND  ND  ND            
 -- Harriston, Ai-Yana        10 Harlan                      ND  
      ND  ND  ND            
 -- Banks, Sadie               7 Middlesboro                 ND  
      ND  ND  ND          
 -- Hurt, Brooklyn            10 Riverside                   ND  
      ND  ND  ND         
 
Event 32  Boys Triple Jump High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Feltner, Blake            12 Leslie County         38-00.25   10   
      36-11.50  37-08.75  ND  37-04.50  37-02  38-00.25
  2 Jarboe, Chaz              10 Williamsburg          37-04.50    8   
      ND  37-02.25  37-03.50  36-00.50  35-04.50  37-04.50
  3 Onouha, Jindu             12 Oneida Baptist        36-06.00    6   
      ND  36-00.25  ND  35-04.25  36-06  36-05.75
  4 Maxey, Cody               11 Williamsburg          36-03.75    4   
      ND  36-01  ND  34-03.75  ND  36-03.75
  5 Dixon, Tyler              12 Leslie County         35-08.00    2   
      ND  34-02.50  35-08            
  6 Brown, Matthew            10 Middlesboro           33-10.75    1   
      33-06.75  33-10  33-10.75  33-01.50  33-09  33-04.75
  7 Helton, Eric               9 Middlesboro          J33-10.75  
      ND  32-07.50  32-00.75  32-04.50  32-11.75  33-10.75
  8 Thompson, X'Avion          9 Lee County            32-04.75  
      ND  30-08  32-04.75            
  9 Thompson, Markel          10 Lee County            30-01.50  
      ND  ND  30-01.50            
 -- Campos, Hayden            11 Somerset                    ND  
      ND  ND  ND           
 
Event 33  Girls High Jump High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Herndon, Lexie             9 Somerset               4-10.00   10   
     4-02 4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 
        O    O    O    O   XO  XXX 
  2 Brooks, Kiara              7 Middlesboro            4-06.00    8   
     4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 
        O    O    O    O  XXX 
  3 Brown, Hailey              9 Williamsburg          J4-06.00    6   
     4-02 4-04 4-06 4-08 
        O  XXO    O  XXX 
  4 Voth, Malin               10 Riverside             J4-06.00    4   
     3-08 3-10 4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 
        O    O    O    O    O   XO  XXX 
  5 Jones, Raegan              7 Harlan                J4-06.00    2   
     4-02 4-04 4-06 4-08 
        O    O  XXO  XXX 
  6 King, Natalee             10 Harlan                 4-04.00    0.50
     4-02 4-04 4-06 
        O   XO  XXX 
  6 Abbott, Lillie            11 Williamsburg           4-04.00    0.50
     4-04 4-06 
       XO  XXX 
  8 Hurt, Brooklyn            10 Riverside              4-00.00  
     3-08 3-10 4-00 4-02 
        O    O   XO  XXX 
  9 Hughes, Lindsey            7 Leslie County          3-10.00  
     3-08 3-10 4-00 
        O    O  XXX 
 -- Collins, Skye              8 Middlesboro                 NH  
     3-08 
      XXX 
 
Event 34  Boys High Jump High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Eldridge, Joey            12 Leslie County          6-00.00   10   
     4-08 4-10 5-00 5-02 5-04 5-06 5-08 5-10 6-00 6-01 
        O    O    O    O    O  XXO   XO    O  XXO  XXX 
  2 Boggs, Tanner             12 Lynn Camp              5-10.00    8   
     5-04 5-06 5-08 5-10 6-00 
        O    O    O    O  XXX 
  3 Ellison, Peyton           11 Somerset               5-08.00    6   
     5-04 5-06 5-08 5-10 
       XO    O  XXO  XXX 
  4 Kerby, Joseph              8 Lynn Camp              5-06.00    4   
     5-00 5-02 5-04 5-06 5-08 
        O  XXO    O  XXO  XXX 
  5 Barnes, Carter            11 Harlan                 5-04.00    2   
     5-04 5-06 
       XO  XXX 
  6 Padgett, Andrew           11 Middlesboro            5-02.00    1   
     5-00 5-02 5-04 
       XO    O  XXX 
  7 Nolan, Chad               11 Somerset               5-00.00  
     4-04 4-06 4-08 4-10 5-00 5-02 
        O   XO    O   XO   XO  XXX 
  8 Fields, Tate              10 Williamsburg          J5-00.00  
     4-10 5-00 5-02 
        O  XXO  XXX 
  9 Creech, Logan              9 Wolfe County           4-08.00  
     4-04 4-06 4-08 4-10 
        O    O   XO  XXX 
 -- Teague, Hagan              9 Williamsburg                NH  
     4-10 5-00 
        P  XXX 
 -- Ledbetter, Josh           11 Pineville                   NH  
     4-10 5-00 
        P  XXX 
 -- Eldridge, Tayshaun        11 Leslie County               NH  
     5-04 5-06 
        P  XXX 
 
Event 35  Girls Pole Vault High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Hall, Lillie              10 Williamsburg           8-00.00   10   
     7-00 7-06 8-00 
        O    O    O 
  2 Ulrich, Katie             12 Somerset               7-06.00    8   
     6-06 7-00 7-06 8-00 
       XO    O    O  XXX 
  3 Chapman, Ashley            9 Williamsburg           6-06.00    6   
     6-00 6-06 7-00 
       XO    O  XXX 
  4 Forgey, Kinsey            12 Leslie County          5-06.00    4   
     5-06 6-00 
        O  XXX 
 
Event 36  Boys Pole Vault High School
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Jarboe, Chaz              10 Williamsburg          10-06.00   10   
     10-00 10-06 
        XO   XXO 
  2 Dunn, Dalton              11 Williamsburg          10-00.00    8   
     10-00 10-06 
         O   XXX 
  3 Miller, Story              9 Harlan               J10-00.00    6   
     8-06 9-00 9-06 10-00 10-06 
        O    O   XO    XO   XXX 
  4 Campos, Hayden            11 Somerset               8-06.00    4   
     7-06 8-00 8-06 9-00 
        O    O  XXO  XXX 
 -- Crabtree, Joseph           9 Somerset                    NH  
     7-06 
      XXX 
 
Event 42  Mixed Long Jump Unified
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Saltkill, John            M9 Wolfe County          11-04.00  
 
Event 43  Mixed 2x50 Meter Relay Unified
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Wolfe County                                          16.22  
     1) Blackburn, Blake 12             2) Saltkill, John 9               
 
            Women - High School - Team Rankings - 18 Events Scored
===============================================================================
    1) Williamsburg               172.50     2) Somerset                  126   
    3) Middlesboro                 93        4) Leslie County              42   
    5) Harlan                      33.50     6) Riverside Christian        24   
    7) Owsley County               17        8) Red Bird                   15   
    9) Oneida Baptist              10       10) Pineville                   6   
   10) Breathitt County
           6       12) Wolfe County                4   
   13) Lynn Camp                    2                                           
 
              Men - High School - Team Rankings - 18 Events Scored
===============================================================================
    1) Leslie County              101        2) Williamsburg              100   
    3) Middlesboro                 87        4) Somerset                   56   
    5) Harlan                      46        6) Oneida Baptist             37   
    7) Lynn Camp                   33        7) Pineville                  33   
    9) Red Bird                    32       10) Lee County                 12   
   11) Breathitt County
          10       12) Hazard                      6   
   13) Riverside Christian          1       13) Owsley County               1